Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2014 Toyota Corolla

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında kaanoksuz tarafından paylaşıldı.

1. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
  2. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Zerre beğenmedim. Toyota; ne kadar dizayncısı varsa hepsini değiştirsin bence. Bu kadar mı küt araba tasarımı olur ya. Bir önceki de küt ama bundan daha güzel.
    Zaten toyotanın sorunsuzluk kavramı denilen anlayışı bu. Ne kadar az teknoloji o kadar az sorun. O kadarını başka markalar da yapıyor. Kusura bakmasın ama adı var kendi yok.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Daha önce 2 Toyotam oldu... İlki Yaris ti ikincisi efsane kasa Corolla idi... Corolla ile resmen uçarak karşı şeridi havada ters geçip karşı banketin altına tavanın üstüne düştüm... Airbag bile yoktu arabada fakat burnum bile kanamadan çıktım araçtan... O yüzden Toyota ya bir sempatim var... ama tekrar alırmısın deseniz bu kasayı almam sanırım...

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence bir önceki kasasına göre daha estetik olmuş karar vermeden önce canlı görmekte fayda var bence

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Tam Bir Uzak Doğu Aracı Olmuş..

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    toyotanın nerdeyse butun aracları cok cırkın tamam guvenlık arıza vermemede onemlı ama dıs dızaynda bence cok onemlı

7. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Canım corollalar ne hale geldi yaav...Çizgileri gözü hiç ama hiç okşamıyor..YEni kasa auris gibi buda vasat olmuş..

8. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Olmamış bu nedir ya! Önü honda çakması arkası bir tuhaf karaktersiz bir araba

9. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    eski kasa toyotalar harika gerisi vasat

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Bir kere jantlar hiç hoş değil, egzozda çok kötü duruyor, niye gizlememişlerki onu...

Sayfayı Paylaş