Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Model Leon

Yasa tamamen mantık dışı olmuş çok saçma geldi bana. Satış temsilcisi bana da 2014 modellerin siparisini vermeye basladik dedi ocak sonu yada subat gibi gelir alirsiniz dedi. Ankara Doğuş Otomotiv soyledi satış danışmanının ismini hatırlamıyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İste herkes bisi soyluyor haliyle insanlarin kafasi karisiyor. Kimisi metalik renk artik ucretsiz ozel sipariste de gecerli kimisi kasim ayina ozel bir kampanya ozel sipariste de gecerli degil ve buna benzer birsuru sey.
Agzi olan konusuyor.

Sent from my iPhone 5⃣ and Tapatalk

İste herkes bisi soyluyor haliyle insanlarin kafasi karisiyor. Kimisi metalik renk artik ucretsiz ozel sipariste de gecerli kimisi kasim ayina ozel bir kampanya ozel sipariste de gecerli degil ve buna benzer birsuru sey.
Agzi olan konusuyor.

İçine hangisi siniyorsa showroomda onu alacaksin zaten 14 de makyaj olmayacakmis.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araçların şase numarasında (uzun ve karışık olan) bir yerde imal yılı muhakkak gömülüdür. Buradan anlaşılabilir ama detayını bilene sormak lazım. Aynı lastiklerdeki üretim yılı ve haftasında olduğu gibi. Neticede geriye yönelik kayıtlarda bu bilgi kesin lazım. Son kanun ile model yılının düzenlenmesi her kez için faydalı oldu. Zira araç ne zaman imal edildi ise o model oluyor insanlar gibi yani. Gümrük tarihi vs ile alakalı değil. Fayda şu: İthalatcı 2012 de aracı aldı. Bir kaç sene aracı ithal etmedi. 2013 temmuzda araçı gümrükden çekti. Size aracı yeni model olarak yani 2014 olarak satabiliyordu. Gibi senaryolar yazılabilir.

2013 de uretilen araclara 2014 model ruhsat cikartilmasi yasak yeni duzenleme ile bu sekilde uygulaniyor nereden biliyorum; arac siparisine hazirlaniyorum satis temsilcisine
- 12. Aydayiz siparisi gecsek nezaman gelir
- subatta kullaniyor olursunuz
- peki kac model olur
- siparisi 2013 de gectigimiz icin gelen arabaniz 2013 olur dedi
- neden ama 2014 de geliyor
- siparis tarihi onemli yasaya gore artik bu sekilde oluyor
- ozaman 1. Ayda siparis berecegim
- bence en mantiklisi bu sekilde

Aramizda bu sekilde bir konusma gecti Vosmer İzmir Ozge hanim ile.

Aynen öyle kardeşim bekleyip 2014 te sipariş vereceksin... Şimdiden hayırlı olsun... Şerife ve Özge hanım a selamlar... Her ikisi de çok tatlı insanlar... ellerinden gelen herşeyi yaparlar... gözün arkada kalmasın...

Aynen öyle kardeşim bekleyip 2014 te sipariş vereceksin... Şimdiden hayırlı olsun... Şerife ve Özge hanım a selamlar... Her ikisi de çok tatlı insanlar... ellerinden gelen herşeyi yaparlar... gözün arkada kalmasın...

Aynen cok yardimci oluyorlar sagolsunlar :)

Geri
Üst Alt