Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 LEON KAPI DÖŞEMESİNİN YIPRANMASI

Valla bende en son onu yapicam zaten kardeşim ama ins o noktaya gelmeden adam akıllı çözerler sorunumu...
Tüketici mahkemesinden önce bir heyet var hakem heyetimi neydi hatırlamıyorum ilk onlara git onlarda karşı tarafı arayıp mahkeme acılmadan orta yolu bulun diyor eğer olumlu yanıt almazsa sana mahkeme de izlemen gereken yolları söylüyor

kurye ile elden teslime verildi

hocam ben çok da bir deformasyon göremedim, baya baya dağıldı deri sanmıştım, aynı durum benim arabada da var, hiç takılmamıştım, 1-2 aylıkken de böyleydi, 2.5 yıl oldu hala aynı şekilde duruyor, ileri geri gitme yok :D buna değişim yapmayabilirler gerçekten, ciddi bir durum yok sonuçta, ve muhtemelen pek çok leon'da da oluyordur.

Tüketici mahkemesinden önce bir heyet var hakem heyetimi neydi hatırlamıyorum ilk onlara git onlarda karşı tarafı arayıp mahkeme acılmadan orta yolu bulun diyor eğer olumlu yanıt almazsa sana mahkeme de izlemen gereken yolları söylüyor

kurye ile elden teslime verildi
Saolasin usta zaten konusma ve tatli dil ile neticelendiremezsem durumu son çare tüketici hakem heyetine başvuracağım...ama ins o kadar ugrastirmazlarda adam akkilli su sorunumu çözerler...onlar icin atla deve değil yani...müşteri memnuniyeti diye bişey duymuşlar ise çözerler ins sorunumu:) :) :)

hocam ben çok da bir deformasyon göremedim, baya baya dağıldı deri sanmıştım, aynı durum benim arabada da var, hiç takılmamıştım, 1-2 aylıkken de böyleydi, 2.5 yıl oldu hala aynı şekilde duruyor, ileri geri gitme yok :D buna değişim yapmayabilirler gerçekten, ciddi bir durum yok sonuçta, ve muhtemelen pek çok leon'da da oluyordur.
Dostum resim eklerkende belirttiğim gibi resimde cok belli değil ama buralarda olsanda dünya gözüyle bi gostersem ozaman anlarsın rahatsizligimi..sadece tuttuğum yer ağardi şimdiden boyle olursa ilerde burasi bembeyaz olur valla...
Başka leonlara baktim onlarda böyle bişey yok sadece bende var buda benim canımı sıkıyor iste..böyle olmasi normal olamaz kesinlikle...görenler de bana hak veriyor abartmıyorum kesinlikle....

Herhangi bi temizleyici sıvı ile temizlemediyseniz garantiden o kapı iç döşeme komple değişir herhangi bi temizleyici sıvı temeası var ise sıkıntı olucak

Herhangi bi temizleyici sıvı ile temizlemediyseniz garantiden o kapı iç döşeme komple değişir herhangi bi temizleyici sıvı temeası var ise sıkıntı olucak
Herhangi bi temizleyici sivi kullanmadim kardeşim...genel de fiber bezle tozunu aldim yada sungerle incitmeden itina ile temizledim..ama benim o bölge kapiyi tuttukca aşınmaya devamvetti...ve iyice renk attı...

Resimler için teşekkürler. Yanlış anlamayın ama bunu doğuş kullanıcı hatasına sokar. Eğer değiştirirse 10 numara olur ama ben doğuştan bunu beklemiyorum. Tüketici haklarından bişey almazsınız çünkü bunu fabrika çok rahat kazanır. Bence öyle yapmaktansa bunu iyi niyet garantisi adı altında değişimini sağlayın. Damardan girin ve telefonla artı maille doğuşa yazın. Tehdit eder tarzda değil müşteri memnuniyeti ve iyi niyetten giriş yapın. Tabi bu benim düşüncem.

Geri
Üst Alt