Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 leon fr 140 lik Araci olan biri lazim önemli

BlackOps53

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hatali bir vag kodunu düzeltmem için benim aracin aynisi yani 2014 leon fr 140 lik bir araç lazim bana yardimci ola bilecek biri cikar ise iletisime geçerse çok sevirim..

Arkadaşlar hatali bir vag kodunu düzeltmem için benim aracin aynisi yani 2014 leon fr 140 lik bir araç lazim bana yardimci ola bilecek biri cikar ise iletisime geçerse çok sevirim..

Ne ile ilgili olduğundan bahsederseniz daha geniş kapsamlı yardım edebiliriz. VAG kodlamasından anlayan birçok arkadaşımız var forumda.

Ozellikleri acarken yanlis birseyi acdik silecek suyu kutusunda sensor yok onu acmisiz araç suyu doldurun diyor surekli 2014 140 lik baska bir fr in vag kodlarini kopyalayip sadece acilacak olan ozellikleri acip brakicaz

Ozellikleri acarken yanlis birseyi acdik silecek suyu kutusunda sensor yok onu acmisiz araç suyu doldurun diyor surekli 2014 140 lik baska bir fr in vag kodlarini kopyalayip sadece acilacak olan ozellikleri acip brakicaz

@NeXuS gördüğünde sorununuza çözüm bulacaktır.

09 centr elektrik
Long coding
Byte 17
Bit 3-4-5-6 yı deaktif edin
Byte 17 ye girdiğinizde neyi aktif ettiğinizi hatırlarsınız zaten.
Daha azınıda aktif etmiş olabilirsiniz. Aktif ettiklerinizi deaktif etmeniz yeterli olur

Samsung'tan gönderildi...

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
09 centr elektrik
Long coding
Byte 17
Bit 3-4-5-6 yı deaktif edin
Byte 17 ye girdiğinizde neyi aktif ettiğinizi hatırlarsınız zaten.
Daha azınıda aktif etmiş olabilirsiniz. Aktif ettiklerinizi deaktif etmeniz yeterli olur

Samsung'tan gönderildi...

Yarin deneyip bilgi verecegim buraya baskasindada varsa herkesin isi cozulsun tesekkurler simdiden
[doublepost=1484824231,1484762348][/doublepost]09 centr elektrik
Long coding
Byte 14
Bit 2 washer fluid level sensor installed

Bu kapatilicak ariza buymuş deneyerek bulduk

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt