Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 ibiza için dumpvalve

BeyazUcuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Selâmün aleykum abiler kardeşler, iyi bayramlar herkesin bayramı mübarek olsun. Aracım 2014 seat ibiza fr 1.2 tsi motor kodu CBZA . Aracıma forge dump valve, blowoff valve olarak geçiyor arıyorum ama bulamıyorum. Eğer elinde olan varsa 0 veya 2.el farketmez almak istiyorum. Bilgisi olan nerden temin edebilirim bilenler yazabilirsin sevinirim. Hayırlı bayramlar. Aşağıda link veriyorum parça budur.

Blow Off Valve and Kit for Audi, VW, SEAT, and Skoda 1.2 TSI

Hocam bu adoptor ler olmuyor motora uymuyor. 1.2 tsi için orjinal forge dan almak lasim getiren yok Türkiye de yok yurt dışından nasıl getircez o da gümrük felan güvenilir değil diyorlar.

Hocam bu adoptor ler olmuyor motora uymuyor. 1.2 tsi için orjinal forge dan almak lasim getiren yok Türkiye de yok yurt dışından nasıl getircez o da gümrük felan güvenilir değil diyorlar.
1.2 si evet ebayda az ürün var 300 dolar mubarek :)
Forge Blow Pop Off Ventil Kit Seat Ibiza 6J Leon 1P 1 2L TSI | eBay
[doublepost=1443023717,1443023539][/doublepost]ingilterede buldum freee kargo diyor türkiye için....cordoba logosuz ön panjur aldım sıkıntısız geldı ispanyadan.bişi olmaz en kötü vergiye takılır ödersin 50 lira tamamdır.almadan önce satıcıyla görüşürsün gift paket yapar.
FORGE BLOW OFF DUMP VALVE KIT FOR VAG 1.2 TSi AUDI A3 SEAT IBIZA LEON FMDV12VAG | eBay

Peki bunun takibini nasıl yapıcaz hocam yollamama gibi bi durumu var mı güvenilir dimi hocam ?

Peki bunun takibini nasıl yapıcaz hocam yollamama gibi bi durumu var mı güvenilir dimi hocam ?
ebay gittigidiyordan gaddardır :) yollamama gibi bir durum olamaz üstelik safkan ingiliz :) önce satıcıyla görüşürsünüz sıkıntı olcanı sanmıyorum.gift paket yaparsa fiyatı düşük göstersin...yapabiliyolar yanii...tracking posta barkod numarasını verıyormusunuz falan sorarsın olur yanii kafanı yorma.bi dunya malzeme alıyorum cogu zaman bişi oldugu yok.ebay dunyaya hitap eder.bir durum oldugunda paran aynen geri iade olur.şimdi durum 1.2 tsi olunca buna göre bulmak zor olur.satıcıyla görüşün almaya karar verdiğinde aynı konu içersinde konuşalım
ama çok pahalımış gercekten :)
[doublepost=1443024319,1443024243][/doublepost]Free P&P
Turkey
Royal Mail International Signed (zaten kayıtlı barkod nolu takipli

Estimated between Wed. 30 Sep. and Mon. 5 Oct.

Geri
Üst Alt