Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 cupra sahalarda

1.4 TSI LEON FR modelden çok da farklı degil. Ön tampon da neredeyse normalin kaplatılmış hali. Arkada da altta difizörde ufak degisiklik var. Beklentim daha fazlaydı.

Seat bunu yapmış ama bu cupra olmamış .

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bence canavar gibi olmuş :)
Ben yeni kasayı gercekten cok beyendim çalıştığım şirketin bayi sahibinde FR var işte budur dedim görüğümde eski kasayı gerçekten bitirecek bence taze kan diyorum ben :)

Valla hep derim, bu leon olmamış abi. Alanlara ve beğenenlere saygım sonsuz, hala yenisi çıktığı halde eski leonlar konuşuluyor. Bir araç kendinden önce çıkan bir küçük segmentli arabaya benzer mi yahu (ibiza)
Kimi görsem hala bu ibiza mı leon mu diye soruyor? Neyse makyajlısını bekleyeceğiz...

2008 yılında yeni cupra çıktığında da yerden yere vurmadık mı?? Herkes atıp tuttu FR dan ne farkı var diye.. Şimdi aynı şeyler yeni cupra için..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazık ya leonu ne hale getirdiler dış ve iç olarak hiç beğenmedim yeniden eski kasaları üretime sokmalarını istiyoruzz :D

ılk cıktıgında kesınlıkle cok kotu olduğunu dusunuodum o yüzden gıttım oncekı kasada en son fr lardan bırını aldım :) sonra zamanla gozum ondızaynına alışmaya başladı. ama hala kendı arabamı daha cok beğenerek bakıyodum. sonra full led sunroof 18 jant kırmızı bı fr gordum :) tamam bunu ıstıyorum dedım ama hala aracın arka dızaynı hıc hoşuma gıtmıyordu, neyse geçenlerde gıttım bayıye oturdum pazarlığımı yaptım ıstedıgım araba 58000 cıvarına gelıyodu buraya kadar hersey tamam sonra fr test surusune çıktım (dikkat edersenız o kadar kararlıyım ki once pazarlığı bitiryorum sonra test )neyse ılk olarak on konsol hıc olmamış cok duz duvar gıbı geldı bana hıc estetık yok, neyse çıktım yola ikincisi yol bılgısayarı blutoot vs bırdefa bızımkı gıbı kullanışlı degıl gereksız seyler var (bu ayrıntı belkıde kendı aracıma alıştığım ıcınde olabılır) sonra performans bekledıgımın cok altında cıktı yada cok abartıldığı ıcın beklentımı yüksek tutmuşum son ve en onemlıssı yalıtım, tamam bıraz daha ıyı olmuş ama hala zayıf lastık uğultusu bu kasada da var tabıkı nısbeten bıraz daha az ama eger bır arabaya 58000 lıra para verıyosam o sesı duymak ıstememek te benım en buyuk hakkım benım aracımdaki tek sıkayetım da yalıtımdı. neyse yalıtım sıkıntısından sonra zaten hıc uzatmadım hemen dondum. ben bı dusuneyım donecem dedim. o günden sonra zaten beğenerek bındıgım aracım bana daha hoş geldi :D ben bana gore olumsuz yanlarından bahsettım tabıkı de daha ıyı yanlarıda var ama ben aracımı 42500 e aldım bu 58000 aradaki 15000 lırayı sunroof ve ledler harıc kesınlıkle haketmıyor.

Eğer böyle olsaymış iyiyimiş ama benide pek ilgimi cekmedi çünkü fr da yetiyor :)

19l9g7.jpgSeatleoncupra1_zps075d1ed6.jpg

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

İsmail bey yeni leon eskisine oranla daha ciddi ve göze hoş duryor senin gibi söyleyen arakdaşım vardı aracları yan yana getirip baktıgında görüşü değişti şimdi 320 ile geçen bile sana bakıyorsa olmuştur bu haa birde cupra bu kasa cık ben bir resm paylaştım o olaydı ve denilen 300 hp ve sürekli 4 ceker olursa piyasayı inletr seninde gözün alışırr merak etme :)

Bilmiyom zevk meselemi ama görüşümü söylüyorum. eski loenun yuvarlak kısımları coktu ve diğer araçlarla kıyaslandıgında her bakımdan sönük kalıyordu bu yeni leonda hiç birşeye gerek yok aynlarının keskinligi bile zarifligini ortaya koyuyor insalar eskisi gibi leoan ya leoan ne olacak diye değilde waoo leon cok iyimiş gözüyle bakıyorlar heleki kullanım zevki tabi o bir başka :) saygılar

Valla hep derim, bu leon olmamış abi. Alanlara ve beğenenlere saygım sonsuz, hala yenisi çıktığı halde eski leonlar konuşuluyor. Bir araç kendinden önce çıkan bir küçük segmentli arabaya benzer mi yahu (ibiza)
Kimi görsem hala bu ibiza mı leon mu diye soruyor? Neyse makyajlısını bekleyeceğiz...

İsmail bey yeni leon eskisine oranla daha ciddi ve göze hoş duryor senin gibi söyleyen arakdaşım vardı aracları yan yana getirip baktıgında görüşü değişti şimdi 320 ile geçen bile sana bakıyorsa olmuştur bu haa birde cupra bu kasa cık ben bir resm paylaştım o olaydı ve denilen 300 hp ve sürekli 4 ceker olursa piyasayı inletr seninde gözün alışırr merak etme :)

çok yazık dış tasarımı rezil oldu leonların

Bilmiyom zevk meselemi ama görüşümü söylüyorum. eski loenun yuvarlak kısımları coktu ve diğer araçlarla kıyaslandıgında her bakımdan sönük kalıyordu bu yeni leonda hiç birşeye gerek yok aynlarının keskinligi bile zarifligini ortaya koyuyor insalar eskisi gibi leoan ya leoan ne olacak diye değilde waoo leon cok iyimiş gözüyle bakıyorlar heleki kullanım zevki tabi o bir başka :)saygılar

Ekli dosyalar

• 19l9g7.jpg
    19l9g7.jpg
    111.3 KB · Görüntüleme: 10
  • Seatleoncupra1_zps075d1ed6.jpg
    Seatleoncupra1_zps075d1ed6.jpg
    112.5 KB · Görüntüleme: 9
Geri
Üst Alt