Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 1.4 referance lpg takmalımı

Seyyan_87

Kayıtlı Üye
merhabalar iyi forumlar.2014 ibiza alarak aranıza katıldım.1.4 referance modeli. Lpg taktırmayı düşünüyorum.iyi sonuc alabilir miyim sizce

Aramıza hoşgeldin.Senede 20 bin km. üstünde yol yapıyorsan taktır.Kaliteli marka(bence BRC)iyi bir işçilikle olur elbet.

Brc taktıracak bütçem yok şuan da bakalım.ama genel olarak lpg uyumlu bir araç sanırım . cevap için teşekkürler. 42500 e aldım arabayı. 19. Bin kmde.kapı kolları gövde rengi.arka camlar otomatık.sis farı var. Yokus kalkış esp lastık basınc sensörü var

Brc taktıracak bütçem yok şuan da bakalım.ama genel olarak lpg uyumlu bir araç sanırım . cevap için teşekkürler. 42500 e aldım arabayı. 19. Bin kmde.kapı kolları gövde rengi.arka camlar otomatık.sis farı var. Yokus kalkış esp lastık basınc sensörü var
Direk taktır hocam o ne demek :) tasarruf edersin. Arabanın yakmasından korkmazsın.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Bende öyle yapcam kısmetse.keyifle rahat rahat gezmek istiyorum. Benzınlige gittiğimde hep fulle demek istiyorum fiyat nasıl sizce

Hocam ben benzinde diyorum hep fulle ama 250 lira görüyorum. Sen al tüpü rahat rahat gez ya düsünme araba cok yakacak çok gezmeyim diye.

Araba için tavsiye ediceginiz bişey var mı acaba. Şuna dikkat et buna dikkat et gibi.yada yaptır et diyeceğiniz

Üstad bendeki turbo dsg versiyon yani motor, şanzuman ortak yonümüz yok. Aynı modelde olan arkadaşlar tavsiye vereceklerdir. :)

Sıralı brc 1500 lira diye biliyorum yilda hiç binmesen 10 bin km binersin. Km'de 15 kuruş kar edersin. 10 bin kmde tüp parası çıkar.

Gelelim tup takarsan ne olura. Bir kere arabaya rahatca binmeye başlarsın. Istedigin kadar gezersin yakıt çok kafana takilmaz. Yani bence tup candır.

Geri
Üst Alt