• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2014 İbiza Style paket için kısa ve uzun farları Led fara dönüştürme

Mmt38

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet Karayel
Nereden
Kayseri
Araç
İbiza 1.4 Stylance
Merhabalar
Aracımın kısa ve uzun farlarını Led far ile değiştirmek istiyorum. Araştırdığıma göre H7 ampul gerekiyormuş. Fakat kısa farın içinde ampülün önünde bir parça var. Bu parça kısa far olmasını sağlıyormuş. Alacağım Led far oraya sığacak mı emin değilim. Daha önceden yaptıran varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Plaka
54 HN 777
Konuyu bir daha ki sefere lütfen doğru kategoriye açınız.

VARG

Kayıtlı Üye
İsim
serkan
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Kısalarda pek tavsiye etmiyorum. Ledler daha parlak ve beyaz olduğundan dolayı eğer projektör tipi lensli farınız yoksa (ibizalarda yok). Karşından gelenin hatta arkasında gittiğinizin bile aynalardan gözünü alıyor ışığı çok dağıttığından. Bu durumda karşıdan gelenin selektörle sizi uyarmasına hatta kulaklarınızı çınlatmasına kadar gidiyor.

Mmt38

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet Karayel
Nereden
Kayseri
Araç
İbiza 1.4 Stylance
Kısalarda pek tavsiye etmiyorum. Ledler daha parlak ve beyaz olduğundan dolayı eğer projektör tipi lensli farınız yoksa (ibizalarda yok). Karşından gelenin hatta arkasında gittiğinizin bile aynalardan gözünü alıyor ışığı çok dağıttığından. Bu durumda karşıdan gelenin selektörle sizi uyarmasına hatta kulaklarınızı çınlatmasına kadar gidiyor.
Evet projektör tipi değil farlar fakat alırken karşıdan gelen araçları rahatsız etmeyecek şekilde olanı almaya dikkat ederek aldım ama bakalım nasıl olacak.

Mmt38

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet Karayel
Nereden
Kayseri
Araç
İbiza 1.4 Stylance
Aldığım ürün geldi ve uygulamasını yaptım. Sonuçlar gayet iyi. Önünüz de giden aracı rahatsız etmiyor kesinlikle. Aydınlatma performansı gayet başarılı. Selektör yaptığım da gayet güzel aydınlatıyor :)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:24) Üyeleri Gör
Üst Alt