Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2013 yeni toledomun vites sorunu

Konu, 'Toledo' kısmında hsynkosel tarafından paylaşıldı.

1. hsynkosel

hsynkosel SCW Üyesi

39
    10
    8
    merhaba aranıza yeni katıldım bir önce 2013 model sıfır toledo 1.2 tsi düz vites aldım çok güzel araba memnun kaldım fakat kafama takılan 1. vitese takarken hafifi takılma yada sürtünme yaparak geçiyor acaba yeni olduğu için mi yoksa fabrika hatası mı vardır yardımlarınızı bekliyorum

2. EarthQueck

EarthQueck SCW Üyesi

71
    21
    8
    Merhaba Öncelikle http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/ Bölümüne Kendinizi Tanıtan Bir Konu Açmanız Gerekmektedir.
    Daha Sonra Konuyla İlgili Bilgisi Olan Arkadaşlarımız Size Yardımcı Olacaklardır.
    İyi Forumlar

3. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    hayırlı olsun aracınız ilk önce , böyle şeyler genelde piskolojik olabilir kafana fazla takmandan dolayı :)

4. hsynkosel

hsynkosel SCW Üyesi

39
    10
    8
    yeni bir araçta viteslerin daha net vet rahat geçmesi gerekmez mi

5. buracle

buracle SCW Üyesi

211
    72
    28
    araç yeni olduğu için yorum yapamıyacağım belki karakteristik bir özelliktir , örnegin dedemde eski kasa manuel mercedes e 200 var ondada 1. vitese çok zor geçiyor veya babamın vitosu o da aynı , ama benim ibizam çok rahat belki karakteristiktir.

6. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yeni araçta biraz zor olabilir, bende de biraz sert geçiyordu, şimdi çok rahat geçiyor, parçaların birbirine alışması bir tamamlansın, hala sorun varsa servise gösterirsiniz, bir de hiç bir aracın 1. vitese geçişi kaymak gibi olmaz, sonuçta sadece kalkış için kullanılır ve araç durmuyorsa bire atmak çoğu zaman gereksiz vites değişimidir (yokuş falan gibi durumları hariç tutuyorum), durduktan sonra bir kaç saniye ayağınız debriyajda bekleyip öyle deneyin geçiş biraz yumuşayaktır, hala çok sert ise o zaman bir sıkıntı olduğu düşünülebilir

7. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Kardeş şu seat almayı düşünüyorum kısmın seat ibiza diye değiştirsen ya :)

8. hsynkosel

hsynkosel SCW Üyesi

39
    10
    8
    Inşallah bakalim düzelecek gibi kullandikca

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

İNŞALLAH BAKALIM DÜZELECEK GİBİ KULLANDIKCA

Sayfayı Paylaş