2013 yeni leon güzel bir yazı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2013 yeni leon güzel bir yazı

skeaptar

Kayıtlı Üye
wosvagen yeni golfte yaptıgını leonda da yapmıs sert cızgıler yapmıs leona dış görünüm olarak diyorum tabiki cokda hoşuma gitmedi su andaki leonun dış tasarımı bence daha hoş.bundan önceki golf de öyleydi bence daha estetik dış tasarımı vardı.passat da aynı su anda cok sert çizgiler mevcut jettada da wv nun vardır bir bildiği yenilik iyidir tabiki ama ben yinede hoşlanmadım fazla daha iyisini beklerdim Leon için

zozolu

Kayıtlı Üye
Banada şu anki leonun görüntüsü daha hoş geliyor.bana göre bu görüntü olmamış yada kendimi daha büyük bir beklenti içine sokmuşum...sizlerinde fikrini almak iyi olur.... skeaptar ında belirttiği gibi daha yuvarlak hatlar bekliyordum ama sert çizgiler gelmiş vardır bi keramet...

mcyny25

Kayıtlı Üye
abi sadece farları stopları konsolu göstergeleri ve daha birçok exstrası yeter.arabada şerit takip var sürüş modu var yorgunluk tesbiti var ve içi eskisinden geniş bence.eskisinin içi tamamen hayal kırıklıgı bomboş dış görünüşe bişey diyemem kısacası eskisinden çok çok üstün bi araba.nede olsa yeni tasarım.

DarkPassenger

Kayıtlı Üye
Yeni leon daha standart bir araç olmuş gibi görünüşüne bakılırsa, daha geniş bir kitleye hitap edeceğe benziyor ama bu efsaneliğini yitirmesi anlamına geliyor bence, şu an leon almayı düşünsem yenisini beklemeden copa plus paketiyle birlikte alır geçerim. Çünkü yeni tasarım bana göre eskisinin yanından bile geçemez.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
bana kalırsa tek artısı cam tavanı. güncel kasa bence daha güzel. basit görünen ama bence çok hoş duran 2 detay bu araçta kaldırılmış. mesela gizli silecekler ve gizli arka kapı kollarından vaz geçilmiş. iç tasarımda malzeme kalitesi artmış gibi duruyor fakat A sutunu incelmiş ve agresiflik gitmiş bence. dış tasarımda da agresiflik gitmiş. güncel kasanın satış rakamlarını yakalayabileceğini sanmıyorum.