Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 yeni leon fiyatlari belli oldu.

gallito

Kayıtlı Üye
1.2 tsi referance -- 42400
1.2 tsi style -- 45300
1.4 tsi 140 hp style -- 47300
1.4 tsi 140 hp fr -- 49900
1.6 diesel 105 ref. -- 48900
1.6 diesel 105 sty. -- 51900

Bugun bayiden aldigim fiyatlar . Araclar 25 subat gibi gelecekmis . Henuz donanimlar belli degil o yuzden fiyatlari kiyaslamak zor .

Ayrica;

5" dokunmatik multimedya sistem style ve fr da standart .
400 tl farkla 5.8 " ekran 8 hoparlor bluetooth .... olan medya system plus var mantikli duruyor .
2650 tl ye leon style plus paketi (full led , gunduz , arka farlar + park sensoru + karartilmis cam )
3000 tl ye leon fr plus paketi ( full led , gunduz , arka farlar + sunroof ) alinabiliyor .

Araclar gelsin 140 hp style ya da fr sunroof lu alicam hayirlisiyla .

Bakalım Siteden ilk kim alacak ?

Fiyatlara ve opsiyonlara bakıncafull bi fr neredeyse 55 bin liraya denk geliyor.. çok da abartılı değil fakat genede somut olarak satışa çıkmasını beklemek lazım..

Fiyatlar bence iyi,hatta fr da 3000 tl ye led far ve sunroof çok daha iyi..

Yeni Leon'a 2340912830912893012 kez baktım ama yok ya beğenemedim. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Yeni teknolojiler eklentiler vs vs var ama eski Leon çizgisinden uzaklaşarak görüntüyü bozdu. O kadar para Yeni Leon'a verileceğine aynı segmentteki farklı arabalar düşünülebilir. Şu da bir gerçek ki Leon bizi piyasada ayrı bir kefeye koyuyor. :seat

Yeni Leon'a 2340912830912893012 kez baktım ama yok ya beğenemedim. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Yeni teknolojiler eklentiler vs vs var ama eski Leon çizgisinden uzaklaşarak görüntüyü bozdu. O kadar para Yeni Leon'a verileceğine Golf 7 veya aynı segmentteki farklı arabalar düşünülebilir. Şu da bir gerçek ki Leon bizi piyasada ayrı bir kefeye koyuyor. :seat

o paraya bu dolulukta golf 7 e 3 bulamazsınız highline golf 7 için 79 bin lira fiyat aldım doğuştan..ve 3 ay sıra..

o paraya bu dolulukta golf 7 e 3 bulamazsınız highline golf 7 için 79 bin lira fiyat aldım doğuştan..ve 3 ay sıra..

Kusura bakmayın daha geçen gün audi den volkswagene seat a bayileri dolaştığım halde fiyat konusuna pek aldırış etmemiştim. Dikkatimden kaçmış. Malum saat 12 yi geçti. :D

Yeni Leon'a 2340912830912893012 kez baktım ama yok ya beğenemedim. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Yeni teknolojiler eklentiler vs vs var ama eski Leon çizgisinden uzaklaşarak görüntüyü bozdu. O kadar para Yeni Leon'a verileceğine aynı segmentteki farklı arabalar düşünülebilir. Şu da bir gerçek ki Leon bizi piyasada ayrı bir kefeye koyuyor. :seat

Mk2 ilk ciktigindaki duyguyu simdiye kadar hicbir aracta yasamadim . 2006 -2012 efsane kasadir . 4 yil surdum inanilmaz keyifle kullandim . Aracimi arkadasim aldi hala gorunce icim gdiyor :) yeni leonu 1.4 140 lik motoru ve biraz daha kaliteli ic dizayni olmasindan terch ediyorum . Birde bu fiyat ve donanima golf 7 icin en az +15 k odemek lazim . Leon olsun adi yeter bir iki degisiklikle eskisini aratmayz belki :)

Mk2 ilk ciktigindaki duyguyu simdiye kadar hicbir aracta yasamadim . 2006 -2012 efsane kasadir . 4 yil surdum inanilmaz keyifle kullandim . Aracimi arkadasim aldi hala gorunce icim gdiyor :) yeni leonu 1.4 140 lik motoru ve biraz daha kaliteli ic dizayni olmasindan terch ediyorum . Birde bu fiyat ve donanima golf 7 icin en az +15 k odemek lazim . Leon olsun adi yeter bir iki degisiklikle eskisini aratmayz belki :)

Haklısın kardeşim. Benimde ilk hayalim tipom vardı leonu almadan önce. Arkadaşa sattım ve her görünce içim cız eder merakla bakarım. :) Ama artık 2. hayalim olan Leonum var. İnşallah uzun bir süre kullanacam. Sana da şimdiden hayırlı olsun.

Yeni Leon da ki en iyi olan şey yeni 1,4 140 hp tsi motor.Motor bloğu alüminyuma döndü,sıkıştırma oranı ve strok artırıldı böylece tork 250 nm ye ulaşmış cok iyi bir değer.Araç toplamda 95 kg hafiflemiş ve yeni 140 hp motor 0 da 100 km ye 8,2 sn de cıkıyor.

Geri
Üst Alt