Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 SCW Takvimi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence de güzel olmuş, Emeğinize sağlık. Basım bittikten sonra, Nasıl tedarik edeceğiz?
Beğenmenize sevindim...Takvim bir kaç gün daha burda görüş ve önerilere açık kalacak...Daha sonra baskıya vereceğiz...Basılması 2 gün sürecek...Tedarik konusunda Cezmi baba gerekli açıklama ve bilgiyi verecek...:eek:key:

Beğenmenize sevindim...Takvim bir kaç gün daha burda görüş ve önerilere açık kalacak...Daha sonra baskıya vereceğiz...Basılması 2 gün sürecek...Tedarik konusunda Cezmi baba gerekli açıklama ve bilgiyi verecek...:eek:key:
biraz lakasız olacak ama sticerlar noldu bi bilginiz var mı pazartesi den mişti:eek:key:

Benim ve kütahyada ikamet eden ve çok muhterem esnaf olan arkadaşın beğenmesi için takvimin üstünde kesinlikle sarışın esmer ve kumral olan rusya ve çevre ülkelerde mankenlik yaparak geçimini sağlayan afetlerin olması farzdır....:)

İşte ondan sonra EMEĞE SAYGI..................! Teşekkürler sezginim....!

Dep depe devam kütahya ve bursaya selam.....!:)

Benim ve kütahyada ikamet eden ve çok muhterem esnaf olan arkadaşın beğenmesi için takvimin üstünde kesinlikle sarışın esmer ve kumral olan rusya ve çevre ülkelerde mankenlik yaparak geçimini sağlayan afetlerin olması farzdır....:)

İşte ondan sonra EMEĞE SAYGI..................! Teşekkürler sezginim....!

Dep depe devam kütahya ve bursaya selam.....!:)

İleride oda olur Engin abi...Fakat o işlerden Ersoy başkan daha iyi anlar..puhaha

Çok güzel bir çalışma
Helede takvimde en ortada Siyah Davşanım'ın olması ise paha biçilemez
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
bakınız: toplu resim en ortadaki siyah ibiza :D

Resimleri değiştirmeyelim lütfen puhaha

Şimdiden hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt