Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 New SEAT Leon: passion for design - Making Of

Golf 6 yı nabıcan gene SEAT bu boşver sen..kesinlikle almamda ben alırsamda sileceklerle kapı kolunu yukarıya taşıycam :D

Millet bundan özenip kapı kolunu yukarıya taşıdı (clio) bunlarda o tarzdan vazgeçti anlaşılır gibi değil..:mad:
kardeşim sonuna kadar katılıyorum zaten elim de 2011 var eger satarsam 2012fr alırım .mutlaka ama .hani dedim ya 2013 leon asla onun yerine golf dedim .:D:D:D

Sileceği biliydum da kapı olayında ne oldu orayı kaçırdım?

İlk videoyu izle niye izlemiyorsun bakimm çık çık =) video paylaşıyoruz okadar :p:p:p
kardeş hani ilk videoda tarasarlıyoya resim de kapıkollarını asagı alıyoya orda bırakıyom ben bide anlatıya sanki neversa o kalları indirmesinler izleyim .yoksa senin her paylaştıgını izlerim ben :):)

ya videoyu izledik güzelde bu adamlar niye bu kadar uğraşmışlar 2013 ibiza ile aynı bu araba sanırım leonu tasarlıyanlar ile ibizayı tasarlıyanların birbirinden haberi yok :D:D:D:D:D

paşa abi şunun dediklerini tercüme etsene :D :şoför

videoları izliyemedim ama içi auris le niye bu kadar benzer anlamış değilim özellikle orta konsol

Geri
Üst Alt