Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 model 1.4 TSI,DSG style aracım hk.

novacenna

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.1 ay önce ibizamı satıp toledo satın aldım,iyiki de yapmışım,seat'tan vazgeçemiyorum.

Arabayı satın alırken satın aldığım arkadaş araçta yağmur sensörü olduğunu söylemişti,ancak nasıl açılıp kapandığını bilmiyorum,ilgili tuşu/kolu bulamadım bir türlü.Yardım edebilirseniz sevinirim.

İkinci konu,aracın tam özelliklerini nasıl öğrenebilirim ? Aracın bagaj havuzunun altında 10x10 boyutlarında bir kağıt var,3 harfli kodlar var,bunlar donanım özelliklerini mi işaret ediyor ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Çerkezköyde ikamet ediyorum,bu bölgedeki ilk buluşmada aranızda olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmeden de edemeyeceğim.

yeni nesil toledolar hakkında pek bilgim yok...servisten gizli özelliklerini talep edip açtırabilirsiniz...
bagajdaki sticker aracınızın fabrıka barkod numarasıdır..şase numarası,3 harfli motor kodu,boya kodu yazar yazar...
aramıza hoşgeldin buluşmalara bekleriz keyifli forumlar

birşey daha sorayım.forumdaki araç seçimlerinde toledo 1.4 TSI seçeneğini göremedim,1.2 TSI seçtim,niye acaba ? :)

aracın hayırlı olsun cem. buluşmalara bekleriz...

hayırlı olsun aracınız kazasız belasız günlerde kullanın en kısa sürede yenı aracınızı fotograflarını isterim :)

Geri
Üst Alt