Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Model 1.4 Style

hayırlısı olsun baya emek vermişsin umarım değerini bilen birine gider...değişik renkte fr siparişi geç bari alem leon görsün ...kolay gelsin

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
hayırlısı olsun baya emek vermişsin umarım değerini bilen birine gider...değişik renkte fr siparişi geç bari alem leon görsün ...kolay gelsin

abi aslında kırmızı düşünüyorum ama bakalım hayırlısı olsun, imkanlar dahilinde o an ne kısmet olursa o :)

O zaman kesinlikle yeni fr 150 act dsg al derim kardeşim... şimdiden hayırlı olsun...

abi düz vites istiyorum sama dsg nedne olmasın tabi bakmak laızm, hayırlısı olsun :)

çok değişik renkleri var bi kere alınıyor.beyaz kırmızı moda zaten o kadar para veriyon boya farkı veremıcen mı gerci ona da ötv ekliyorlar dimi :) metal cıstak renklerden seç sipariş gecsinler senin için üretsinler :D

• Beğen
DSC01469.jpg

abi aslında kırmızı düşünüyorum ama bakalım hayırlısı olsun, imkanlar dahilinde o an ne kısmet olursa o :)

abi düz vites istiyorum sama dsg nedne olmasın tabi bakmak laızm, hayırlısı olsun :)

Düz arabaya binilmez artık bence... dsg gibi bir şsnzuman varken... sakın düz alma....

• Beğen
abi aracımı satayım hayırlısı ile leon niyetine girdim şimdi, paramı koyayım cebime gidim bayiye duruma göre bi ayar çekerim ;)

Geri
Üst Alt