Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Model 1.4 Style Fiyat

carvin

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar,
Seatin sitesinde hala 2012 fiyatlari yaziyor. Nettende bise bulamadim. Fiyatlar 2013 modeller icinde aynimi yoksa arttimi bilen varsa yardimci olabilirmi acaba? 2013 model arac alan varmi?

Ulaş kardeşim Seat larımızdan önce birbirimizi tanısak üyelerimiz kısmından..Yardımların için şimdiden teşekkürler.

Tamamdir actim oraya konuyu, gormemistim ole bir geleneginiz oldugunu kusura bakmayin:)

aynı olması lazım asagıda kırmızıyla not düşmüşler

2013 derken suankı butun leonlar 2012de gumrukten cekıldıgı ıcın hepsı 2012 dıye gecer yenı cıkıcak leon 2013 model olucak

şu an için güncel liste fiyatı yok ve sanırım mart başı yenilenecek :eek:key:

Nasi yani simdi bayiye gitsem 0 km bi ibiza alcam desem 2012 model olucak olemi? Birde sole bise var 2011 tsi 31000 32000 alinabiliyor. 0 1.4 alacagima onu dusunsemmi ne diosunuz. Gerci ben esp hill hold koydurmayi dusunuodum ama olede ne kadar surede gelir bilgisi olan varmi?

Geri
Üst Alt