Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 mode leonl çıkış tarihleri ocak ayında mı?

yeni kasa baz model 50000 olur bence baz almak mantıklımı bilmiyorum ama yeni kasalar bakalım güzel olcakmı

teşekkürler herkese.50bin olma ihtimali yüksek , yeni kasa daha sert çizgilere sahip olacak sanırım

bence yeni kasada 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyatlarda olur. bence bekle veya alırsan şuan ki kasanın 2. elini alıp, 1-2 sene kullanıp, en az kayıpla satabilir ve o zaman yeni kasaya geçebilirsin

benim aracım 2012 1.4 tsi bende sizin gibi düşündüm fakat bu kasalar efsane..leonu leon olarak tanıtan kasa bu yeni kasanın bu kasadan daha basarılı olacağına inanıyorum(iç dizayn) gibi.ama bekleyemedim ve iyikide beklememişim çok memnunum. 1.2 konusuna gelince kuzende var aynı gün almıştık fakat o 1.2 yi tercih etti benimkine göre daha az yakıyor ama performans konusuna gelince eğer düşkünsen 1.2 tatmin etmez dostum ivlenmesi 1.4 e göre çok zayıf sıkıştırırken insanın içi acıyor patlıcak die korkuyosun bi an:) ama 1.4 te öle bi sıkıntı yok 1.2 alıp keske 2 kurus fazla yaksaydı da 1.4 alsaydım dersin.satarkende 1.4 her zaman kendine bi alıcı bulur ama 1.2 alıcının aklında bi soru işareti bırakır.. tercih senin

biraz strateji değiştireyim dedim ,2011 model 30bin km ford fiesta trend var kardeşimde sağ arka kapı boya gördü sanırım küçük bir darbe olmuştu sıkışık trafikte onun dışında başka bir şeyi yok. 25 bin tl ye sana vereyim dedi piyasa altında hem bana destek olmak adına. bunu alsam takasta seat nasıl davranıyor 2 - 3 bin tl kar edermiyim (yalnız 2013 modeller gelince 0 almayı düşündüm), faizde bekletsem aylık 200 lira anca gelir :S
30 bin bakımıda yapıldı , kaskosuda geçen ay yapıldı cabası :)

direk al bence beklemenin bir anlamı yok. bende bekledim yeni leonda ne doğru dürüst bilgi var nede bir resmi cizimi var. civic aldım bende yeni leon artık kac ay yıl sonra cıkar bilmem cıktıgındada beğenirsem takaslarım gider : )

2. el temiz tsi çok rahat bulursun güncel kasa cıkınca beğenirsen takasla alırsın kafan rahat olur.

hocam ben sanırım en kötü durumu hesapladığım için zorlanıyorum,
birde bu araba forumda ki konularda geçtiği kadar uzun kmleri keyifli mi?
(uzun yol yapmadım leonla :))
birazda titizlik var genlerde 2. elde boya dediklerinde irkiliyorum
araba acil değil aslında 5 dakikalık mesafede iş yerim, ancak ayda bir kez antalya merkeze git gel yapmak istiyorum ki yaklaşık 300 km
kendime ait ilk aracım olacak hata yapmaktan da çekiniyorum (satış temsilcileri nefret ediyor sanırım benden bıktırdım )
1.04 oran söylediler 24 aya, arkadaşım jetta 1.2 tsi 0,89 0,90 gibi oranlarla benim 2 katım bir parayı 36 ay vadeyle aldı :(
kardeşim benim leonum bende tam 4.5 yıldır bende halen ilk günkü gibi biniyorum ve de seviyorum...hem de taş gibi...arıza vermiyor...uzun yola da çok çıktım... ön koltuklarını hiçbir araçta bulamazsın...artvinden bursaya gittim 1400 km geri döndüm,artvinden marmarise gittim döndüm yine süper...uçaktan daha konforlu idda ediyorum...pişman olma şansınız yok....içiniz rahat olsun ama bence yeni kasayı bekleyin eğer aracınız varsa tabi...

ben bu ara leon düşünüyor olsam beklerdim.Tamam yeni kasayı bedavaya satmıycaklar ama hiç değilse şu anki güncel kasada güzel indirimlerde olacaktır.
Bkz.; Opel astra hatchback serileri gibi..

Geri
Üst Alt