Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 mode leonl çıkış tarihleri ocak ayında mı?

sin

Kayıtlı Üye
Aranıza yeni katıldım umarım aracımı alınca üyeliğim daimi olur.
Herkese iyi akşamlar
arkadaşlar bugün 2012 seat leon 1.4 tsi style için 42.500 tl fiyat aldım bayiden. 1.2 tsi için ise 41.100tl (tam hatırlamıyorum)
aralarında ki farkı sormayacağım :)
Aklıma takılan mayıs ayında yeni araç almak ne derece mantıklı, ağustos ayında 2013 model çıkmayacak mı?(satış temsilcisi mayıs ayının sonuna kadar kampanya olduğunu söyledi ve yeni modelin 2013 ocak gibi geleceğini söyledi)
2 3 ay beklemek varken 2013de kasa değişecek sanıyorum yanlış anlamadıysam
benzer bir konu mevcut ise yönlendirmenizi rica ederim.

Hoşgeldiniz,ancak önce kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız.?

Ben Nisan diye biliyorum bu arada hoş geldiniz :)

en son seat bayısıyle test surusune gıttıgımde gorustugumde 2013 ayında aracın cıkacagına ve 2103 bıtımene yakın aracın turkıyede satısa cıkacagı solenmıstı ne kadar dogru bılgı vermıstır dıye bılemıyorum ama

tam 1 sene sonra hemen hemen(belki de 7 ay sonra) o zaman. çok döndüm dolaştım lancer sportback 2011 0km den vazgeçtim(sunrooflu olan), hadi dedim mitsunun değeri düşer dediler,leon u 42500 tl ye alıp 3 ay sonra yeni kasa gelince leonun 2. elide düşer mi?
neyse artık pazartesi kredinin haberi gelecek 1/3 ü gibi bir rakam :) iyi geceler
1.2 mi 1.4 mi düşünücem o sırada

alabılıyosan kesınlıkle 1.4 derım 1.2 satması zor oluyor genede sen bılırsın ıkıncı elının cok deger kaybedıcegını dusunmuyorum ama sen sımdı 1.4 tsı alırsan alıp bır hafta kullanıp 39bıne anca satarsın yanı bence sıfır arac alıcagına sıfıra yakın arac almanı tavsıye edrım km sı dusuk bır 2011 leonun 37 bıne rahat alırsın dıye dusunuyorum

leonu aldığın paraya 2-3 yıl sonra satarsın ama aldıktan 3 ay sonra aynı paraya satmayı bekleme sezgin...

hocam ben sanırım en kötü durumu hesapladığım için zorlanıyorum,
birde bu araba forumda ki konularda geçtiği kadar uzun kmleri keyifli mi?
(uzun yol yapmadım leonla :))
birazda titizlik var genlerde 2. elde boya dediklerinde irkiliyorum
araba acil değil aslında 5 dakikalık mesafede iş yerim, ancak ayda bir kez antalya merkeze git gel yapmak istiyorum ki yaklaşık 300 km
kendime ait ilk aracım olacak hata yapmaktan da çekiniyorum (satış temsilcileri nefret ediyor sanırım benden bıktırdım )
1.04 oran söylediler 24 aya, arkadaşım jetta 1.2 tsi 0,89 0,90 gibi oranlarla benim 2 katım bir parayı 36 ay vadeyle aldı :(

Geri
Üst Alt