• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2013 Leon TDI Far Ayarı

Musty609

Kayıtlı Üye
İsim
Mustafa
Nereden
İzmir
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Selamın aleyküm millet. 2 hafta olcak aracımı alalı, sağ- sol Far ayakları kırık, düzeltme yapılmiş fln , ama Far Ayarı olmuyor, elektrıkçi cihazı getirdi tuttu aracın farının önüne, ayar yerleri etki etmıyor, sahibinden de 2 el çok Far var, fiyatlarda farklı baya, sizce ne yapmalı, çokta para harcamak istenmiyorum.
Led Far alıp taktırsam uyar mı , bide onlarda beyin fln oluyor galiba, yoksa ledsiz normal varsa onlardan mı taksam, bütçem var, yorumlarınızı beklıyorum
İstanbul Pendik teyim.
Far Ayarı 1 -2-3 içerden basınca hiçbirşey olmuyor, sol Far 1 mt önünü yeri gösteriyor, sağ Far da yukarıya bakıyor uzun açmiş gibi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
led sonradan takıldı galiba ama çok pahalıya geliyor, düzgün çalışan parça bulursanız takıp geçin bence

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Selamın aleyküm millet. 2 hafta olcak aracımı alalı, sağ- sol Far ayakları kırık, düzeltme yapılmiş fln , ama Far Ayarı olmuyor, elektrıkçi cihazı getirdi tuttu aracın farının önüne, ayar yerleri etki etmıyor, sahibinden de 2 el çok Far var, fiyatlarda farklı baya, sizce ne yapmalı, çokta para harcamak istenmiyorum.
Led Far alıp taktırsam uyar mı , bide onlarda beyin fln oluyor galiba, yoksa ledsiz normal varsa onlardan mı taksam, bütçem var, yorumlarınızı beklıyorum
İstanbul Pendik teyim.
Far Ayarı 1 -2-3 içerden basınca hiçbirşey olmuyor, sol Far 1 mt önünü yeri gösteriyor, sağ Far da yukarıya bakıyor uzun açmiş gibi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sizin araçta farlar led mi yoksa normal mi
Led ise arka sol tekerin orada led ivmelenme kolu var araç yük durumuna göre far ayarı yapıyor orası kırılmış yada yukarda asılı kalmıştır onada baktırın
Bu arada Pendik’te iseniz buluşmaya gelirmisiniz hem tanışmış hemde soruna bakmış oluruz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt