Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 leon türkçe kullanma kılavuzu

planci54

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,

1.4 tsi 2013 leon aldım ancak araçtan İngilizce kullanıma kılavuzu çıktı. Türkçe kullanıma kılavuzuna nereden ulaşabilirim acaba ?

Muhakkak türkçe kılavuz vardır. Benim 2004 leonda bile vardı. Sizde nasıl olmaz ki?

olur mu öyle şey ya, gidin servisten isteyin temin etsinler :) yan çizerlerse Doğuş'a şikayet kaydı açın hallederler

ben bir servise uğrayım :) yoksa doğuşa mesaj

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hocam bende fazla bi tane var isterseniz kargo ile ucretsiz yollayabilirim.

Sağolasın eğer temin edemezsem serviste o zaman yollarsan sevinirim.

doğuşa şikayet edip Türkçe kullanma klavuzunu isteyeceğine İngilizce kursuna git öğren Türkçeye çevir daha iyi bence:)

olur mu öyle şey ya, gidin servisten isteyin temin etsinler :) yan çizerlerse Doğuş'a şikayet kaydı açın hallederler

+1

aynı metodu uyguladım. Doğuşun fırçasından sonra bayi, el pençe divan durup, saygıda kusur etmiyor.

tşk ederim cevaplar için bayiye gittim ellerinde varmış hemen verdiler :) şuana kadar arabada gördüğüm tek olumsuz yönü çukur ve tümsekleri içeriye fazla yansıtıyor gibime geldi lastiklerden olabilir mi >?

tşk ederim cevaplar için bayiye gittim ellerinde varmış hemen verdiler :) şuana kadar arabada gördüğüm tek olumsuz yönü çukur ve tümsekleri içeriye fazla yansıtıyor gibime geldi lastiklerden olabilir mi >?

Lastiklerin de etkileri vardır. Ben yayları takmadan önce ufak çukurları ve tümsekleri hissetmiyordum.

Geri
Üst Alt