Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Leon Avrupa Fiyat listesi..

acı gelcek yazdıklarım ama gercek, eski kasa satılıyoken avrupa fiyatı tr göre 5000 tl civarı fazlaya geliyodu. yeni kasa telaşa gerek yok 1.2 tsi 43.900 yada 42.900 gibi bi rakama gelecek. boşuna hesap kitap yapmayın golf 7 1.2tsi ın fiyatı belli aşağı yukarı o civarlara gelecek, bizim kasalarda değerlenmez boşuna heveslenmeyelim seatın bi honda gibi dillerde dolaşan şehir efsanesi yok...
Bu arada fr lar belli bi süre daha satcak demişlerdi fuarda bu fiyata devam ederse yeni leonun önünü keser biraz.

140 hp act golf comfortline 59 600 (dsg) manuel vitesi yok listelerde. düzü olsa 7.000 tl düş 53.000 . Leon fr 1.4 140 hp act nin fiyatı aşağı yukarı bu olur benim tahminim. Eklenecek opsiyonlarla artar tabi..

Ynt: 2013 Leon Avrupa Fiyat listesi..

Fiyat golften pahalı olamaz bencede. Ama opsiyonel olarak birçok şey ilave etmek zorunda kalınacak. Led farlar cam tavan buna örnek. Ben yine söylüyorum yeni leon piyasada çok olacak.

leonun şuanki kasası yenisinden kat kat güzel bence vede kendine has bir tarzı var hb araçlar arasında

ben sunu anlaymadım bayadır tartısılıyor kımısıne gore guzel kımısıne gore cırkın bır arac ve suan nasıl golfun eskı kasası pıyasada varsa leonunda aynı sekılde olucak ve bana gore sımdıkı golften bır oncekı golf daha seksı duruyor ve bende yenı kasayı bekleyenlerden bırı olarak yenı kasayı gordukten sonra full fr aldım ve hıc pısman olmadım

acı gelcek yazdıklarım ama gercek, eski kasa satılıyoken avrupa fiyatı tr göre 5000 tl civarı fazlaya geliyodu. yeni kasa telaşa gerek yok 1.2 tsi 43.900 yada 42.900 gibi bi rakama gelecek. boşuna hesap kitap yapmayın golf 7 1.2tsi ın fiyatı belli aşağı yukarı o civarlara gelecek, bizim kasalarda değerlenmez boşuna heveslenmeyelim seatın bi honda gibi dillerde dolaşan şehir efsanesi yok...
Bu arada fr lar belli bi süre daha satcak demişlerdi fuarda bu fiyata devam ederse yeni leonun önünü keser biraz.

Bekleyelim Görelim..

bence seatın yeni kasayla amaçladığı şey hedef kitlesini genişletmek. bizim kasalar gençler tarafından tutuluyor. arka kapı kolu sayesinde araba tek kapı gibi duruyor ve çizgileri spor bir araba havası veriyor. buda gençler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. yeni kasada ise klasik çizgilerle yaş grubunu biraz daha geniş hale getirmek istemişler. bakalım bu hamle tutacak mı?

Berko, bir ay önce okulumdan bir öğretmen arkadas trafik kazası yaptı, 2004 model honda civic arabası pert oldu. Cok şükür kendisine bişey olmadı. Neyse kasko parayı ödedi ve şimdi sıra yeni araba alma işine geldi. Beraber araba arastırmya başladık. İlk baktıgı tabiki honda oldu, benim leon'u beğeniyordu ama uzun süredir honda sürdüğü için yeni kasa hondayı ilk tercih etti. Gittik showrooma ve bakmaya başladık arabalara...
Ben hiç hoşlanmadım tipinden, yetkili satıcıya doğru seslendim ve dedim ki; bence bir önceki kasa daha iyiydi bunlarda o çekicilik yok dedim.
Yetkilinin bana verdiği cevap aynen şuydu; beyfendi bugün sizin gibi 10 müşterimiz daha aynı şeyi söyledi ve satışlarımız çok kötü eskiye nazaran dedi. Belki honda çok kısa bir süre zarfında kasa yenileyebilir dedi...Ben kesin leon'da da bu olucak demiyorum ama buna benzer bişey olucak...
Neyse şuan arkadaşımın 1.6 tdi dsg şanzıman 2012 model leonu var ve çokta memnun...

bence seatın yeni kasayla amaçladığı şey hedef kitlesini genişletmek. bizim kasalar gençler tarafından tutuluyor. arka kapı kolu sayesinde araba tek kapı gibi duruyor ve çizgileri spor bir araba havası veriyor. buda gençler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. yeni kasada ise klasik çizgilerle yaş grubunu biraz daha geniş hale getirmek istemişler. bakalım bu hamle tutacak mı?

Dediğine katılıyorum Ali, ama şöyle de bir durum var; Daha önce Audi A3 ve Golf ile büyük bir yarış içendeyken, sportif cizginden cıkıp, çizgilerini genişlettin ve daha çok marka ve modeli karşına rakip olarak aldın... Bizi seata iten neydi? Sportif duruşu ve karizması... sen şimdi sportifi körelt, birde üzerine olgun adam imajı ekle bakalım şuan ki seat seven genc kitle yeni leona ilgi gösterecek mi? Bence HAYIR!

Berko, bir ay önce okulumdan bir öğretmen arkadas trafik kazası yaptı, 2004 model honda civic arabası pert oldu. Cok şükür kendisine bişey olmadı. Neyse kasko parayı ödedi ve şimdi sıra yeni araba alma işine geldi. Beraber araba arastırmya başladık. İlk baktıgı tabiki honda oldu, benim leon'u beğeniyordu ama uzun süredir honda sürdüğü için yeni kasa hondayı ilk tercih etti. Gittik showrooma ve bakmaya başladık arabalara...
Ben hiç hoşlanmadım tipinden, yetkili satıcıya doğru seslendim ve dedim ki; bence bir önceki kasa daha iyiydi bunlarda o çekicilik yok dedim.
Yetkilinin bana verdiği cevap aynen şuydu; beyfendi bugün sizin gibi 10 müşterimiz daha aynı şeyi söyledi ve satışlarımız çok kötü eskiye nazaran dedi. Belki honda çok kısa bir süre zarfında kasa yenileyebilir dedi...Ben kesin leon'da da bu olucak demiyorum ama buna benzer bişey olucak...
Neyse şuan arkadaşımın 1.6 tdi dsg şanzıman 2012 model leonu var ve çokta memnun...

Leonda ne olur ne olmaz bekleyip görmek lazım ama, hondadır toyotadır bence seatla karşılaştırılmayacak araçlar ( seat her yönüyle daha üstün ) ama araba alcak birine onları 1 kez öner gözü kapalı alır seatı 10 kez öner belki alır, anlatabilmişimdir herhalde demek istediğimi, suan bile en mantıklı araba leon fr ama dikkat ediyosanız alanların az da olmayan bi kısmı leon kullanıcısıydı zaten, Ins dediğiniz gibi olurda bu kasa tutar ama ben öle fiyatlarının artacağını çat diye satılcağını sanmıyorum bugun nasılsa en iyi ihtimalle öyle olur.

Geri
Üst Alt