Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Leon Avrupa Fiyat listesi..

Ben çok iyimsermişim..yeni kasayı copa paketli gibi almaya çalışsan en az 10bin tl fark olur demiştim..gördük ki en az 20-25 bin tl fark var...bizim kasa efsane.net =))

bu fiyatlarda bu araç türkiyede alan kişi tarfından tek olur bu ne be kardeşim ötv bu resmen audi mercedes fiyatı olur

77 kW/105 hp gücündeki 1.6 TDI Stil 24.550 € bu kaça gelir bize acaba? özellikleri nasıl olur?

Bu paraya BMW binilir mercedes c180 amg paket alınır okadar uçurmazlar fiyatları satamazlar:D

Arkadaşlar bu avrupadaki fiyatlarda kdv zaten var siz bir daha bu fiyatlara kdv eklemiş olmuyormusunuz

Yeni kasayı 10 tl farkla alırız diye bekleyen arkadaşlara kötü haber diyebiliriz. Bizim FR'lar değerlenir elbette. Yeni kasa alamayacak olanlar mutlaka Leon FR tercih edecekler diye düşünüyorum...

Yeni Golf'ten pahalı olacağını zannetmiyorum açıkçası, yoksa pazarda satılması oldukça zor.. Doğuş ona bi ayarlama yapar arkadaşlar :)

turkıyeye baya pahalı gelıcek bu araclar bence avrupada bu fıyatsa turkıyede endusugu 50mılyar olur

Geri
Üst Alt