Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Ibiza tavan tutamakları

Polo, fabia ve ibiza aynı segment VAG grubu denilen araçlardır. Yani volkswagen'in başını çektiği otomobiller. Lokomotif VW olunca diğer markalarda haliyle birşeyler kısılıyor yani biraz daha ucuza mal etme, segmetin altlarına çekme stratejisi uygulanıyor ki VW' nin satışları etkilenmesin. Ben aracımı alacağım zaman polo' nun o paraya değmeyeceğini düşündüğümden fabia ve ibiza arasında kalmıştım (fabia istemeyişim Türkiye' de sadece DSG versiyonu vardı). Bu ikisi arasında örnek verecek olursam fabia da o tutma yerleri var ön konsol sert plastik gibi birinde olup diğerinde olmayan özellikler çoğaltılabilir. VW' de bunu yapmıyor adamlar başlangıç donanım paketi haricinde. Benim arabaya da binenler bakmadan el atıp oralara sonra da şaşırıyorlar. 50 tl maliyeti olacak şeyden kaçmak zorunda kalıyor adamlar. Nereden alacağınıza gelecek olursak bence sırf yolcular oralardan tutsun diye döşemeyi delmeye değmez. ;)

Son düzenleme:
2011 6j ibiza larda var servisten alına bilir ama tavan döşemesini kesmeniz gerekır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt