Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 ibiza sunroof tam açılması için yardım

Polo ve A1'de açılıyor evet. Yalnız atladığınız şeyler var.

1- Ibiza'daki panaromik cam tavan. Sunroof değil. İkisi birbirinden farklı şeyler.
2- Polo ve A1'in arka tarafı önden düz olarak devam ediyor. Ibıza'da ise daralarak. Cam tavanı geriye doğru almak istediğinde cam tavan arabanın sac tavanından dışarıya taşacaktır. Bu yüzden o tavanın geriye açılması aerodinamik olarak da doğru değil.

Ibiza Cupra ve Bocanegra'larda da aynı şekilde sadece ucu kalkıyor. Geriye gitmiyor.

Benzer durum VW Scirocco'da da mevcut. Tavan geriye doğru daraldığı için sadece ucu kalkıyor. Geriye açılmıyor.

vw cc dede sadece dıkesıyor dıye bılıyorum

teşekkür ederim cevap veren herkese. alırken gördüm farkındaydım ama belki bir umut olur dedim :) neyse yapılsa da maliyetli ve riskli olacak anlaşılan o yüzden vazgeçtim :) dediğiniz gibi en iyisi orijinalliği bozmamak..

Geri
Üst Alt