2013 İbiza style 1.4 hoparlör sayısı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

2013 İbiza style 1.4 hoparlör sayısı

Konu, 'İbiza' kısmında ycalayir tarafından paylaşıldı.

1. ycalayir

ycalayir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce aldım aracı. 6 hopörlör olması gerekmiyormu bu araçta. Sadece ön kapılardan ve öndeki tweetarlardan ses geliyor..

Bunu beğendi. xpress8665 bunu beğendi.
  2. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.056
    Ödül Puanları:
    113
    Arkada hoparlor yeri varmi varsa müzik sistemin ayarlarina bi bakin . belki sadece önden ses gelecek şekilde ayarlanmistir.

3. ycalayir

ycalayir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    Servisten aradılar.. 2013 model ibiza style modellerinde arkada hopörlör yokkmuş.2014 de gelmeye başlamış

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  4. Pulse59

Pulse59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Evet doğru benim araç 2014 Ocak çıkış lıydı arkalara kendim sonradan taktirdim eğer tartırmak gibi bir düşünceniz var ise coaxiel kolon koydurun daha iyi olur ses sistemi yapmiycaksaniz tabi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. xpress8665 bunu beğendi.
  5. ycalayir

ycalayir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    Ses sistemi dusunmuyorum.. Bana araçtaki sistem yeterli. Bu tarz onerilere ihtiyacim var. Alip servise taktiricam.. Kullandiginiz kolonlarin linkini atarsaniz sevinirim.

Son düzenleme: 22 Şubat 2015
  6. Pulse59

Pulse59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    http://www.sanalpazar.com/Jbl-Cs-6-16cm-Coaxial-Hoparlor-135-Wat__isp25272928
    Buyurun..ama servis biraz pahalı olabilir takma ücreti ki orjinal servisten alıp taktirirsaniz 400 lira isterler sanırım benden öyle istemişlerdi ama dışarıda yaptırdım bende bu arada serviste daha ucuz sanırım orjinal kolonlari

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. eryayli

eryayli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    Hocam bu hoparlörler tam oturuyor mu? Ayrıca ses kalitesi nasıldır tatmin ediyor mu?

Teşekkürler.

8. Pulse59

Pulse59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Evet ustası olan birine yaptırmanızı tavsiye ederim. Yani ses orta derece tatminkâr edebilir ama bir sistem li bi araç gibide değil

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ

9. xpress8665

xpress8665
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı sorun bende de var abi,kötü denk geldi,ben de o eksiği 1000'lik bass ile telafi ettim,bir nebze de olsa arkadaki hopörlör eksiğini kapatıyo ;)

Bunu beğendi. Pulse59 bunu beğendi.
  10. Pulse59

Pulse59
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Bende bas koyulmada Silim yeter diye tahmin ediyorum çünkü güçlü bas fazla kuvvetli olur diyorum bide yer kaplamasını bile istemiyorum o Yüzden bas için acele etmiyorum ya bakalım

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ

Sayfayı Paylaş