Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 ibiza spor yay

ULU

Kayıtlı Üye
Zip zip ziplamayi sek sek sekmeyi sonlandiracak yay alinacaktir, sıfır veya saglam kullanilabilir durumda olan 2. 3. 4. El olan yay satmak isteyenlere duyurulur.

Sevgiler saygılar

PTT İstanbul Şubesinden İadeli Taahhütlü olarak gönderildi.

Zip zip ziplamayi sek sek sekmeyi sonlandiracak yay alinacaktir, sıfır veya saglam kullanilabilir durumda olan 2. 3. 4. El olan yay satmak isteyenlere duyurulur.

Sevgiler saygılar

Abi voglant al sifir sekme misss misss sen gel beni dinle

BENi EDS'LER iYi TANIR...

farklı aracın yayı benım arabaya oluyo diye takarsan zıp zıp zıplarsın başakşehirde :) ürün kodunu bilmeden alma yaydan olma sonra :D

@ULU abi ben de yayları değiştircem. Orjinalden vazgeçip basmayı düşünüyorum 17" jantla tabii. Jantları buldum istanbuldan alcam. Lastik ve yay için hindi gibi düşünüyorum. Hepsini gelip 1 günde istanbulda ayarlayabilirmiyiz ki

@ULU abi ben de yayları değiştircem. Orjinalden vazgeçip basmayı düşünüyorum 17" jantla tabii. Jantları buldum istanbuldan alcam. Lastik ve yay için hindi gibi düşünüyorum. Hepsini gelip 1 günde istanbulda ayarlayabilirmiyiz ki
Ayarlanir muratcim sıkıntı yok nerden alacaksın

@ULU abi Esenler birlik mahallesi-arıcıoğlu otomotiv de birde beyoğlu piyalepaşa mahallesinde şubesi var aynı yer ikiside.

Coil olmazsa alicaz yay canim vogland hangisini almak lazim bi link atarmisin ahmetcim

Abi kodunu falan bilmiyorum ya bakım faturasını bulursam yazarım ibiza j kasa

BENi EDS'LER iYi TANIR...

hocam kusura bakmazsaniz birsey sormak istiyorum bu spor yay ne ise yariyor arabaya takili olan yay nedir bide bu yaya benzer birsey var hidrolik gibi coilover diyorlar sanirim :) cahilligimi bagislayin
tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt