Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 ibiza 1.4 Reference 26500 km.?

SD-Ibiza

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Düğün yapacağım için arabamı satmaya karar verdim. 2013 model İbiza 1.4 Reference, 26500 kmde. Jant-lastik, orjinal ön kol dayama, cam film, karter muhafaza gibi eklemeler yaptırmıştım. Bakımı Nisan ayı sonunda yaptırdım. Piyasa 30-37bin arasında değişiyor. Sizce ne fiyat çekmeliyim?

Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.

bence 35 kücük pazarlıkllı olbilir..erzurum seat cenneti tutulan tanınmış araclar...her zaman iyi fiyata cabuk satılır kanısındayım.gözlemlerim bu yönde hayırlısı dadaş :)

Benim de aklımda o civarda bi fiyat var toprağım. Ama çok mu abartıyorum diye düşündüm bir an. Sonuçta herşeyin bi değeri var. Ama piyasa da çok yükseldi sonuçta. Zarar etmenin de bi anlamı yok değil mi? ☺

Abi yav ben seni bizim dadaş sandım kusura bakma, toprağım falan dedim

Benim de aklımda o civarda bi fiyat var toprağım. Ama çok mu abartıyorum diye düşündüm bir an. Sonuçta herşeyin bi değeri var. Ama piyasa da çok yükseldi sonuçta. Zarar etmenin de bi anlamı yok değil mi? ☺

ben manisalıyım gerçi toprağım sayılırsın erzuruma yakın yerdeyim :) yok tabii piyasa neyse odur.acele etmenın faydasından cok zararı olur derim.seat en cok satılan yer istanbuldan sonra erzurum geliyor belkide.hayırlısı olsun rabbim daha iilerini nasip etsin

İnşallah abi teşekkür ederim. Ama bu hafta elimden çıkarmayı düşünüyorum.

Hocam yanlış anlamayın beni de aynı aracın sıfırını pazarlıkla 36.500'e almak mümkünken , 35 e jant lastik (en fazla 1.500 desek) olsa da zor...
Aciliyetin yoksa dediğin gibi yaz 35 :)
Önümüzdeki dönemde bu motor ibiza da olmayacak iste ozaman lpg'ye tam uyumlu bu motor değerli olabilir....

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar.
Yanlış anlamanızı istemem ama en fazla 33 e satarsınız.

Geri
Üst Alt