Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 ibiza 1.4 Reference 26500 km.?

Hocam referance paketin sıfırı 36,900 liste fiyatı...Pazarlıkla 35,000 e bırakıyorlar...Bence arabana 32-33 verirlerse hemen sat...

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Arabamı satmama gerek kalmadı çok şükür. Yola aynen devam.

Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.

Hocam referance paketin sıfırı 36,900 liste fiyatı...Pazarlıkla 35,000 e bırakıyorlar...Bence arabana 32-33 verirlerse hemen sat...
Öncelikle teşekkürler cevabınız için. Ama merak ediyorum, 1600 tl hangi servis pazarlık payı bırakıyor. Öğrenelim, yarın bir gün leon alacağız inş. Dediğiniz yerden alırız.

Gurbetten sılaya selam olsun. Özledik memleketi kardeş.Memnun oldum bu arada.

Açıkçası aracın değerini tam bilmiyordum internetten baktım da muadilleri 33 ile 35 arası hatta daha ucuzları da var; fakat mevcut piyasaya bakınca neredeyse sıfıra eş değer ve Seat patentli bu aracın fiyatı diğer markalara kıyasla biraz ucuz gibi geldi bana. Yanılıyor muyum abiler sizce?

Öncelikle teşekkürler cevabınız için. Ama merak ediyorum, 1600 tl hangi servis pazarlık payı bırakıyor. Öğrenelim, yarın bir gün leon alacağız inş. Dediğiniz yerden alırız.

Merhaba;

Geçen hafta bir arkadaşım aradı. Bende ibiza olduğu için,nasıl araba filan dedi. Babam anlaşmış dedi,alacakmış...Boş olarak en son olacağı 35 bin demiş,babası ilaveler ekletip 39 bin liraya anlaşmış Bursa Doğuş Oto'da. Belki aylık satış rakamı ile alakalı yapmıştır bu kadar indirimi... Amacım köstek olmak değil size, yanlış anlamayın...

Geri
Üst Alt