Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013/2014 Model Ibiza 1.4 Reference'a Hız Sabitleme Takılıyor Mu?

Hocam harikasın ya içimi rahatlattın :) Çok teşekkürler.

arkadaşım hiç öyle bir masrafta yok dertte yok ben audiye 1 hafta önce taktırdım herşey söküldü söküldüğü gibi de takıldı istanbulda ender elektronik var ona yaptır yada serviste yapar altı üstü değiştireceğin sinyal kolu o da başka bir parçaya entegre falan değil onunda masrafı A3 için sadece 265 liaydı ibiza içinde 150-200 liraydı işçiliği bilmiyorum korkmayın.cruise controlun ışığı yolbilgisayarında değil kadranın içindedir o da kesin vardır birden çok kadran uretmiyorlar bu arada hazır sökülmüşken silecek kolunu da yol bilgisayarlı olanla değiştirin yol bilgisayarını da açtırın daha da eğlenceli olur

ibiza için bulamadım ama vw polo ile aynı olabileceğini düşünüyorum 2009-2012 arası pololar için
Ender Elektronik» Sony - Blaupunkt - Pioneer Yetkili Servisi >>>
2013 den sonralar için
ancak bu fiyatlara pek bakmayın mesela audi a3 için cruise control şu
ancak ben 265 e aldım servisten dediğim gibi servisten ucuza alırsanız 130 liraya taktılar
ayrıca polo için birden çok parça ilanı var enderde bakabilirsiniz

Araştırmalarınız için çok teşekkür ederim. Bu işlem garantiyi bozmakta değil mi?

ibiza için bulamadım ama vw polo ile aynı olabileceğini düşünüyorum 2009-2012 arası pololar için
2013 den sonralar için
ancak bu fiyatlara pek bakmayın mesela audi a3 için cruise control şu
ancak ben 265 e aldım servisten dediğim gibi servisten ucuza alırsanız 130 liraya taktılar
ayrıca polo için birden çok parça ilanı var enderde bakabilirsiniz

[C_a_N_e_R];622653' Alıntı:
Araştırmalarınız için çok teşekkür ederim. Bu işlem garantiyi bozmakta değil mi?
şimdi montajını ve parçayı görmediğinden çekiniorsun ama görünce diceksin ki bundan garantiye bir cacık olmaz...hem cezmi abinin dediği gibi eskisini kutuda sakla sorun yaşadığında taktırdığın yerde değiştirirsin

2013 üstü ibizaların reference paketinde vag.com uygulaması ile özellik açıldığına emin misiniz ?

Merhaba arkadaşlar,
Yeni model ibizalara hız sabitleme takılabiliyor mu? Opsiyon olarak alınamıyor reference paketinde. Takılabiliyorsa şartları nelerdir? Bilgi verirseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar bende 2014 ibiza referance vardı sıfır aldım bir ay sonra erzincanda hız sabitleyici taktırdım çok memnunum ayrıca yol bilgisayarı da açıldı isteyen olursa bana ulaşabilir.

Yani silecek kolu olarak yol bilgisayarı olanı taktırmak daha mantıklı fazla bi masraf tutacağını zannetmiyorum.

Zaten ikisi tek parça halinde geliyor orjinal kol araçta ne özellikler varmış hepsini açabilirsiniz gösterge selamlama yol bilgisayarı hız sbitleme vs.

Geri
Üst Alt