Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 1.4 reference fiyatları hakkında...

mlnkoli

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhabalar...
forumunuza yeni katıldım. uzun süredir ibiza istiyorum. sizlerden yorum ve tavsiyelere ihtiyacım var.
2013 1.4 reference 2. el piyayasası hakkında yorum ve önerileriniz nelerdir.
fiyatlar nerdeyse sıfıra yakın. tahminen ne kadardan alabilirim?

yalçın kardeşim aramıza hoşgeldin. kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden tanımak isteriz...

2013 temizini 29-30 dan aşağı bulacağınızı sanmam. Tabi bu fiyat referance için. Sıfırıda zaten 33'e alınır.

murat bey hoşbuldum teşekkür ederim.
dün istanbuldan 2013 model 29bin km de 29.000tl ye aldım.
ayrıca sıfırı 33bin tl ve çelik jant park sensörü yok.
özel servise gösterdim aracı 150 tl ye eksper çıkarttırdım. araçta boya değişen vuruk ezik yok. ekstra olarak çelik jant park sensörü spor deri direksiyon ve vites topuzu. ön kaput komple film kaplama. tavan yarıya kadar siyah jelatin kaplama (sanruf gibi görünmesi için yapılmış).
istanbuldan geldim çok memnun kaldım yol tutuşu gidişi harika.
cevaplarınız için teşekkür ederim bu arada...

hayırlı uğurlu olsun. ALLAH utandırmasın.
arabanızın fotosunu yayınlayın da görelim,
birde tüp taktırdınız mı tadından yenmez :D

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Hayirli olsun kazasiz belasiz surusler insallah

amin inş kimseye kaza bela gelmesin.
ben benzinde biniyim diyorum aslında en azından garantisi bitene kadar. birde lpg performansını düşürür diye sıcak bakamıyorum tüpe.
ayrıca aracı uzun süre kullanıyım düşüncesinde olamıyorum çünkü daha yapmadığım şark görevim var. 2015e kadar kesin ankaradayım. sonrası allah kerim. ne zaman gönderirlerse o zaman satarım.
en kısa zamanda da foto çekip yüklerim. plakayı değiştridiğim için pek ilgilenemedim bile araçla.
saygılar...

Geri
Üst Alt