Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 İbiza style 1.4 hoparlör sayısı

@ycalayir
bazı araçlara yatağa oldugu halde sis koymayıp onun yerine kapak takarlar opsiyonel değildir mesela onun gibi,,, arka kapılarda yatağa vardır kapak koymuşlardır sonradan taktırabilirsin hoporler + kapak..bu konuda parça konusunda yardımcı olabilirim..hayırlısı olsun tşkler,

2013 style için arka hoporler servisde mevcut...çalmışlar hırsızlar :) arka kapı hoporler kısmını döşemeyle birlite net çekersen etka 2 tane parça kodu verdi resimlerden hoporler ciziminden anlaşılır kodla birlikte servise danışırsınız.benım cordoba da bile 6+2 var orjınal... @ycalayir

çok şükür buldum :) 6J0035411A arka sağ sol 126 şar liradan 252 lira orjınal servisde...gene son söz servisin :) yenı tesisat kablo cekip teypin arkasında onun yerleri var jakları değişecek oldu bitti.kapakları düzse delikleri yoksa kapakta alman gerekecek 6E0035217 sol kapak +6E0035218 sağ kapak

Bende bas koyulmada Silim yeter diye tahmin ediyorum çünkü güçlü bas fazla kuvvetli olur diyorum bide yer kaplamasını bile istemiyorum o Yüzden bas için acele etmiyorum ya bakalım

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ
Günaydın,bendeki bass ince kabinli,fazla yer kaplamıyor bana göre,zaten iç mekan fazla geniş olmadığı için bass ayarı en kısıkta gayet yeterli geliyor,en yüksekte berbat bi uğultu oluyor:)

Günaydın hocam aynen Haklısın öyle Kısık iyidir müzik zevkini bozmaya gerek yok

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ

çok şükür buldum :) 6J0035411A arka sağ sol 126 şar liradan 252 lira orjınal servisde...gene son söz servisin :) yenı tesisat kablo cekip teypin arkasında onun yerleri var jakları değişecek oldu bitti.kapakları düzse delikleri yoksa kapakta alman gerekecek 6E0035217 sol kapak +6E0035218 sağ kapak
Kardeşim ilgin için teşekkür ederim. Bende burda (İzmirde) MBU var yetkili servis oraya sordum işçilik dahil 350 civarıdedi.Herkes kafasına göre fiyat veriyor anlayacağın

Kardeşim ilgin için teşekkür ederim. Bende burda (İzmirde) MBU var yetkili servis oraya sordum işçilik dahil 350 civarıdedi.Herkes kafasına göre fiyat veriyor anlayacağın
normal demiş gene sanki...orjınal parça fiyatları aynıdır nere gitsen değişmez.cunku hepsi doğuş otodan sipariş edilir her servis doğuş otoya bağlıdır.önemli olan işciliğin bedelidir iskonto vs.malzemeleri alıp özel servisde ya da teypcide bağlar dicem onlarda işcilik isteyecek. arabaya birşeyler yapılsın dıyen illa bunlara katlanmalı derim.hayırlısı olsun

normal demiş gene sanki...orjınal parça fiyatları aynıdır nere gitsen değişmez.cunku hepsi doğuş otodan sipariş edilir her servis doğuş otoya bağlıdır.önemli olan işciliğin bedelidir iskonto vs.malzemeleri alıp özel servisde ya da teypcide bağlar dicem onlarda işcilik isteyecek. arabaya birşeyler yapılsın dıyen illa bunlara katlanmalı derim.hayırlısı olsun

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otaytjblcs6&categoryId=26090

Bunlardan alıp arkadaşa taktırayım diyorum. Fakat bir kaç kafama takılan birşey var. Kapak dediğiniz şey nasıl birşey.. Onu tam anlamadım...

Beyler bendede ibiza 1.4 referance var,arka kapilarda kolon yoktu bende bimeks'ten 60tl ye pioneer marka 16cm kolon aldim 50tl ye de baglattim toplam 110tl ye mal oldu,baglantida arka kapilara kadar kablo cekilmis fakat ses yok o yuzden on kapilardan kablo cektik teyp cercevesine zarar vermemek adina.

Geri
Üst Alt