Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 İbiza Cupra için tavsiyeler

cpr35

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba.
Foruma bir arkadaşım aracılığıyla kayıt oldum. Biraz araştırma fırsatım oldu ve sıcakkanlı yardımsever bir topluluk olduğunuzu gördüm. Aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım ve inşallah en kısa sürede aracımı da alıp aranıza katılacağım.
Bu aralar İbiza cupra arayışı içerisindeyim. 2013 model CTH 1.4 TSİ motorlu olanları araştırdım ve cupralarda en verimli motorun bu olduğunu öğrendim.
Forum çok büyük ve haliyle burada aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Hali hazırda satan, satmak isteyen arkadaşlara duyurulur. Yorulmamış temiz bir araç arıyorum.Bu konuda biraz titizim.
İnşallah en kısa sürede aranıza katılmak istiyorum. Çevresinde veya kendisinde İbiza Cupra satan arkadaşlar varsa iletişime geçerse benimle çok memnun olurum.
Tekrar görüşmek dileğiyle..

Öncelikle merhaba.
Foruma bir arkadaşım aracılığıyla kayıt oldum. Biraz araştırma fırsatım oldu ve sıcakkanlı yardımsever bir topluluk olduğunuzu gördüm. Aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım ve inşallah en kısa sürede aracımı da alıp aranıza katılacağım.
Bu aralar İbiza cupra arayışı içerisindeyim. 2013 model CTH 1.4 TSİ motorlu olanları araştırdım ve cupralarda en verimli motorun bu olduğunu öğrendim.
Forum çok büyük ve haliyle burada aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Hali hazırda satan, satmak isteyen arkadaşlara duyurulur. Yorulmamış temiz bir araç arıyorum.Bu konuda biraz titizim.
İnşallah en kısa sürede aranıza katılmak istiyorum. Çevresinde veya kendisinde İbiza Cupra satan arkadaşlar varsa iletişime geçerse benimle çok memnun olurum.

Umarım istediğiniz gibi güzel bir Cupra bulursunuz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aramıza hoşgeldiniz keyifli ve aktıf forumlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoşbulduk teşekkürler. Halen arayış içerisindeyim. Temiz cupra için önceliğim izmir

Öncelikle merhaba.
Aileye Hoşgeldin.
Face 2. El sayfamızda Bursadan satılık var

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Güncel bütçe 70bin ve izmir birinci önceliğim

Ustam insallah aradigin cuprayi bulursun.Ama alirken aracta yazilim olmamasina ve daha once yazilimli kullanilmamis olmasina cok dikkat et yazilim CTH motoru bitiriyor.Haberin olsun

Güncel..

Geri
Üst Alt