Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 - İbiza 1.4 Reference Far ampulü tipi...

Farlarınıza bakın, eğer uzun ve kısa ampülü tek ise H4, ayrı ampullerse H7 olması lazım. Araç kullanım kılavuzunuzdan doğrulamakta da fayda var.

[Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.]

Arkadaşlar bende 2015 model ibiza style için ampulleri degistirmek istiyorum beyaz takmak istiyorm hangi marka model tavsiye edersiniz
Phlisps xtreme vision %130 öneririm kısalar için mükembel 80 tl bostancı sanayi istanbul star klispte

H7 kısalar için dir uzunlar içinde h7 uyumlu h1 uyumsuz eski kasalara uyumludur

Ekli dosyalar

• DSC_0704.JPG
    DSC_0704.JPG
    785.9 KB · Görüntüleme: 39
Bnm de aracım 2015 style. H7 ampül. Uzun,kısa ve sis ampullerini yüksek kaliteli beyaz LED ampuller ile değiştirmek istiyorum. Bilgisi ve önerisi olan varmı ey dostlar :)

Sisler ve kisalar led xenon taktim.gayet memnunum.simdi uzunlarada alacam.tavsiyem aliexpres.75 tlye aldim.sanayide 250 300 tl

Geri
Üst Alt