Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 yetkili servis bakım fiyatları

scaliskano

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu yılki seat yetkili servis 15000 km ve diğer km bakım fiyatları nedir giden varsa yazabilir mi?
gidecek arkadaşlara ön bilgi olsun!!

Aynen benimde bir süre sonra yaptırmam gerekecek . Bilgisi olanlardan bilgi bekliyoruzz

ben 4 ay önce falan alturda yaptırmıstım 320 tl di tabi en son ne oldu bılmıyorum

kasım ayında ..yağımı kendim götürdüm..9binde 15bin bakımımı yaptırdım..190tl tuttu...60 lirada motor yağımdı

İzmit-Keleşler 15 bin bakımının yaklaşık 350 TL olduğunu e-mail ile bana bildirdi. Bana çok fazla geldi açıkçası.

(Yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi) bu parçaların toplam fiyatı ne kadar ki, yaklaşık 150 TL olsa, gerisi işçilik mi?

Bu parçaların değişimi ustalık gerektiren birşey de değil arkadaşlar, hepsi yarım saat sürmez. Eski aracım focusta yukarıdaki tüm parçaları 90 liraya alıyordum. Yağ değişimi için herhangi bir yere 10-15 TL verince değiştiriyorlar. Diğer filtreleri kendim takıyordum. Bana toplam maliyeti 100 liraydı yani. Bir depo benzin parası fark var neredeyse servisle.

Servise bu kadar basit bir bakım için bu kadar vermeye gerek yok, parçaları alıp dışarda yaptırmak daha mantıklı. Parça siparişi verebileceğimiz bir internet sitesi v.s yok mu? Bakım konusunda seat markası beni hiç memnun etmeyecek sanırım.

İzmit-Keleşler 15 bin bakımının yaklaşık 350 TL olduğunu e-mail ile bana bildirdi. Bana çok fazla geldi açıkçası.

(Yağ-yağ filtresi-hava filtresi-polen filtresi) bu parçaların toplam fiyatı ne kadar ki, yaklaşık 150 TL olsa, gerisi işçilik mi?

Bu parçaların değişimi ustalık gerektiren birşey de değil arkadaşlar, hepsi yarım saat sürmez. Eski aracım focusta yukarıdaki tüm parçaları 90 liraya alıyordum. Yağ değişimi için herhangi bir yere 10-15 TL verince değiştiriyorlar. Diğer filtreleri kendim takıyordum. Bana toplam maliyeti 100 liraydı yani. Bir depo benzin parası fark var neredeyse servisle.

Servise bu kadar basit bir bakım için bu kadar vermeye gerek yok, parçaları alıp dışarda yaptırmak daha mantıklı. Parça siparişi verebileceğimiz bir internet sitesi v.s yok mu? Bakım konusunda seat markası beni hiç memnun etmeyecek sanırım.

ben de keleşlere gitmeyi düşünüyordum da 350 çokmuş gerçekten :rolleyes:

ibiza 1.4 30.000 bakımı için arkadaşıma doğuş oto dan 500tl gibi bi fiyat vermişler ve bujiler de değişicek demişler.Seat ın sitesinde 30.000 de buji değişikliğinden bahsetmiyo ama bu doğru mu ? bir de 500 tl bakım için uçuk bi para değil mi ?

ibiza 1.4 30.000 bakımı için arkadaşıma doğuş oto dan 500tl gibi bi fiyat vermişler ve bujiler de değişicek demişler.Seat ın sitesinde 30.000 de buji değişikliğinden bahsetmiyo ama bu doğru mu ? bir de 500 tl bakım için uçuk bi para değil mi ?

banada aynı fiyatı verdiler
daha uygun bi yetkili servis varmı

Cok buyuk bir fark olmayabilir ama Kayadibi'nden fiyat aldiniz mi?

gaziantep şahintaş servisi 15000 bakımı fiyatı 383 tl verdiler hava filtresi hariç 350 dediler yaptırmayacağım.garantiden çıksınn dışarı yaptıracağım...günah yaaa 150 tl lik malzemesi var 350 diyorlar...

Geri
Üst Alt