Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Yeni makyajlı ibizadan Görüntüler

Güzele benziyor ama canlı canlı görmek daha iyi olur...

ibe ve ibl konseptlerindeki gibi farlar keskinleştirilmiş, genel tasarım aynı kalmış ne de olsa makyaj, tam anlamıyla yenilenmesine daha var

guzel olmus..

yeni leonda da boyle sert cizgiler olucak buyuk ihtimalle..

Ön ızgara sağ ve soldaki parçaları beğenmedim..onlar ne güzel boşluk boşluktu..şimdi Polo'ya benzemiş.Çizgiler iyi ama farları beğenmedim.Azıcık özenti geldi bana.senin arabayı ver 2012 verelim sana deseler vermem yani:)

Marjinal bir değişiklik göremedim. Araç dışı itibariyle ufak tefek makyajlanmış. Hayırlısı olsun arkadaşlar.

keske farların kenarları ile oynamasalardı zaten DRL li far bulmak zor şimdi daha da zor olacak
içine el atsalar daha iyi olur du sanki
dışı zaten yeterince güzeldi
DRL ler gayet güzel yanıyor

bizim araçlar yeni modelin çıkmasıyla gözden düşer mi acaba onu merak ediyorum :)

fena değil canlısını görmek lazım. birde şöyle birşey var göz ardı edemeyeceğimiz. bu arabalar test esnasındaki araçlar ile seri üretime giren araçlar arasında baya bir fark oluyor. örnek 4 kapılı referance paket aldığın zaman bu gördüğünüz güzelliklerin çoğunu göremeyeceğiz:)

Geri
Üst Alt