Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 tsi fr

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar dün seat aygüvde kırmızı leon tsi fr gelmiş ve inceledim fıyatıda 48.250 tl artı sanruf esp ledli stop sport up koltuklar ve yeni kadran felan var bana fıyatı baya uygun geldi ve hazır araç.düşünen varsa haberiniz olsun istedim sıra beklemeden alabilirsiniz...

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
ozaman aklıma drek su gelıyo yenı kasa leon cok yakında pıyasada fıyat cok ıyı 2 ay once bakıma gıttıgm de azdaha alıyodum eryadan erkan bey bekle yenı kasa gelıyo dedı sımdı kırmızısı 48 bın saka gıbı :) askerden gelınce artık :) bu arada abı stoplar ledlımıydı 2012nın

ozaman aklıma drek su gelıyo yenı kasa leon cok yakında pıyasada fıyat cok ıyı 2 ay once bakıma gıttıgm de azdaha alıyodum eryadan erkan bey bekle yenı kasa gelıyo dedı sımdı kırmızısı 48 bın saka gıbı :) askerden gelınce artık :) bu arada abı stoplar ledlımıydı 2012nın
1.4 yalnız o ondan fiyat düşük

evet kardeşim ledliydi ve parkları yaktım bayıldım adama benzemiş stoplar...

neden olmasın can bence normal.bana bu fıyatlara leon fr a denk araç söylermisin ?

1.4 125 lık dolu leona 50 mılyar verene kadar pıyasada bu paralara alınacak cupralar,tfsi FR lar var.Seat dısında sıfır polo gti var,ıkıncı el golf gti var,tfsi a3 ler var.bundan 10 sene sonra arkaya donup bakıldıgında tsi leona da bındım zamanında demek cok sacma olur ama bahsettıgım arabalardan bırının adı gectıgınde ayrı b anısı olur.Bu ulkede araba parası kadar ötv odenıyor devlete,eder bu olmayacak bır arabaya da o kadar para vermenın hıc manası yok

Geri
Üst Alt