Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 TOLEDO haberi

varol abi bu motorlar tr de olsa bile gitmez bence belki 2.0 tdi güzel olur ama TFSI lar tr de gitmez ama 1.6 TDİ olsa satışlar yukarlara çıkabilir

bu kasayı da anca bu motor kaldırı A4 kasası bize 1.6 ları kakaladılar vergimiz var diye millet sahibindende satyor hep arabayı gitmiyor diye araba..
sen vergi diyorsun ben onu anladım

dıp not;tr'de exeo 2.0tdı mevcuttu rengıde lacıvert yazılarda yok gelmedı yazılmıs o yuzden ekledım... sıparıs uzerıne gelıyordu fıyatı ıngıltere fıyatını gordunuz trdekını sız dusunun :)

Bence Cordoba'yı üretimden kaldırarak, Toledo'ya abuk sabuk makyaj yapıp kasasını değiştirerek, nerdeyse aynı kasada Toledo varken Exeo diye model çıkararak stratejik hatalar yaptılar. Ayrıca Türkiye'de malum benzin fiyatları yüksek, bu yüzden benzinli değilde dizel motorlu araçlara yoğunluk verilmeli.

Bu haber yaklaşık olarak 1 yıldır internet sitelerinde dolaşıyor bu tasarımda bir toledo yok
ayrıca görülen resim exeo nun photoshoplu hali
..

Fiyatları çok uçuk olunca TR de kimse Exeo'ya yönelmedi sonuç olarak herhalde Seat markasıda minik bir kandırmacanın peşine gidip exeoyu makyajayıp Toledo adını araca yerleştirdi. Bu sayede "bakın size gene toledo yaptık" gibi oldu ;)
Aracı sevme konusuna gelirsek fiyatı uygun olursa çok güzel makyajlanmış bence araç ama içini lütfen Audi çakması olmasından uzak tutsunlar

Fiyatları çok uçuk olunca TR de kimse Exeo'ya yönelmedi sonuç olarak herhalde Seat markasıda minik bir kandırmacanın peşine gidip exeoyu makyajayıp Toledo adını araca yerleştirdi. Bu sayede "bakın size gene toledo yaptık" gibi oldu ;)
Aracı sevme konusuna gelirsek fiyatı uygun olursa çok güzel makyajlanmış bence araç ama içini lütfen Audi çakması olmasından uzak tutsunlar
umut seat da arabanın içinden anlamıyo bence çok vasat yapıyolar mesela ibizanın içi polo gibi olsaydı kimse poloya bakmazdı bence...ibizanın içi daha da güzel olmalıydı leonun da içini çoğu insan beğenmiyor iç tasarımda vasatız audi çakması daha iyi bence özellikle kapıların döşemelerinde ama mesela yeni leonun a3 e de benzemesini iç mekan olarak istemezdim doğrusu çünkü o da iğrenç:(

Bence kaliteden kaynaklanıyor. Ibizaya da kaliteli iç malzemeler kullansalar araç 4 4 lük olur. Ama tabi değişik bir satış stratejisi uyguladıklarından kaliteliden kalitesize doğru gidiyor (Audi>VW>Seat>=Skoda) Kaldıki Skodanın o leş içini ve malzeme kalitesini mukayese etmek bile istemiyorum Seatla :D Dediğinde de haklısın polonun içi gibi bir iç Ibizada olsa Ibizanın satışları katlardı ;)
Bu arada Seatın çizgileri yavaş yavaş sertleşiyor bu resimlerde iyice pekiştiriyo bu durumu

exeodan farkı nedırkı bunun,ps calısması olmus

Geri
Üst Alt