Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 seat leonum hakkında

TunceL_1991

Kayıtlı Üye
abilerim ve kardesimlerim öncelikle herkeze selam olsun. bugün dod ( doğus otoda ) 2012 model 22000 kmde 2 parca boyası olan Saat leon aracımı aldım suan için sizde bi kaç fikir bekliyorum ben bu aracımı 37000 tl ye aldım sizce iyi mi _? aracımı salı günü teslim alıcam. askerdeyken çok istediğim şimdi nasip olan leon umarım kazasız belasız kullanırım :( bilgileriniz için simdiden tesekkr ederim

Seat Leon 2012 model 22 000 km de

Dod ile ilgili ıyi şeyler duymuyorum ama inşallah temiz bir aractir. Fiyat olarak 1-2 daha düşük olsaymis güzel olurmus. Bu saatten sonra sadece hayırlısı olsun denir ama sorduğunuz için cevapladım. Allah kaza bela vermesin.

Dod ıle ılgılı ıyı seyler bende duymadım evet ama ıste ASK bu engel tanımıyo leon askı agır bastı ve aldım :) bu arada aracım 1.2 Motor

Aracınız hayırlı olsun. Sitede çok temiz ama 43.500 civarında satılık bir araç vardı. Hayırlı olsun umarım dod iyi bir araç vermiştir.

aracın hayırlı ugurlu olsun olsun ama keske dod yerıne sahıbındenden ılanlara baksaydın o fıyata boyasız leon alacagını dusunuyorum acıkcası ve dod o aracı sana 37ye satmıssa emın ol o aracı 32 ye almıstır artık arcını almıssın keyfını sur ;)

aracın hayırlı ugurlu olsun olsun ama keske dod yerıne sahıbındenden ılanlara baksaydın o fıyata boyasız leon alacagını dusunuyorum acıkcası ve dod o aracı sana 37ye satmıssa emın ol o aracı 32 ye almıstır artık arcını almıssın keyfını sur ;)

32 ye aldıysa iyi :D bnm arabaya 14 veriyodu en son :D hayırlı olsun

Geri
Üst Alt