Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 seat leon 1.6 tdi

Ahmet Şen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve ilk konum umarım herşey güzel olur tüm arkadaşlar için
2012 seat leon 1.6 tdi almayı düşünüyorum sıfır 47600 fiyatı tabi pazarlık yapılmamış sizce alınırmı yeni kasa fiyatları muhtemelen yüksek olacak yoksa beklemelimiyim fakat şu an fiyata bakınca bana cazip geldi siz ne dersiniz birde dizel leonlarda ses yalıtımı nasıl eğer leon almaktan vazgeçer isem sadece alternatif golf7 1.4 tsi comfort kalıyor o bütçeye siz ne dersiniz

Acil lazımsa almanızı öneririm,uygun fiyatlara dolu donanımlı veriyorlar,acil değilse yeni kasa takıntınız varsa beklemenizi öneririm hali ile..

fiyatı gayet iyi almanı tavsiye ederim yeni kasa için söliceklerim hiç iyi şeyler olmadığından herhangi bir fikir veremem sadece hüsran ama alacağın bu kasanında değer kaybetmek yerine seni üzmeyeceğinide sölemek isterim.:eek:key:

Acil lazımsa almanızı öneririm,uygun fiyatlara dolu donanımlı veriyorlar,acil değilse yeni kasa takıntınız varsa beklemenizi öneririm hali ile..

aciliyeti arabam yok :) ben daha önce 2011 tsi bindim performanstan memnundum fakat lastik sesi bıktırdı beni yumuşak lastik takıp denemedim iyi bir fiyat buluncada satmıştım aracı fakat şimdi baktığımda sıfır fiyatı gerçekten mükemmel hatta ikinci elleri sıfırından pahalı :)

fiyatı gayet iyi almanı tavsiye ederim yeni kasa için söliceklerim hiç iyi şeyler olmadığından herhangi bir fikir veremem sadece hüsran ama alacağın bu kasanında değer kaybetmek yerine seni üzmeyeceğinide sölemek isterim.:eek:key:
ben değer kaybedeceğinide düşünmüyorum muhtemelen yeni kasada fiyat pahalı olma ihtimali var bknz.. golf 1.6 tdi comfort yanılmıyor isem 64000 tl eski kasasından pahalı beni düşündüren konforda beni üzermi ve yakıt düşündüğüm gibi uygun olurmu ilk dizel arabam olacak

Yeni kasa ilk zamanlarda hoşuma gitmese de ısınmaya başladım en güzel yanı led farları ve yeni eklenen özellikler bence ama dizayn dış tasarım tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve ilk konum umarım herşey güzel olur tüm arkadaşlar için
2012 seat leon 1.6 tdi almayı düşünüyorum sıfır 47600 fiyatı tabi pazarlık yapılmamış sizce alınırmı yeni kasa fiyatları muhtemelen yüksek olacak yoksa beklemelimiyim fakat şu an fiyata bakınca bana cazip geldi siz ne dersiniz birde dizel leonlarda ses yalıtımı nasıl eğer leon almaktan vazgeçer isem sadece alternatif golf7 1.4 tsi comfort kalıyor o bütçeye siz ne dersiniz

Ben yakınlarda sordum bu fiyatın çok çok üstünde bir fiyat verdiler gerçi ben FR daki tüm standartları yazdırmıştım genede uygun bence yalnız şunu söyliyeyim önceki arabandaki lastik Turanza ise bunda daha az lastik sesi duyacaksın:eek:key:

Ben yakınlarda sordum bu fiyatın çok çok üstünde bir fiyat verdiler gerçi ben FR daki tüm standartları yazdırmıştım genede uygun bence yalnız şunu söyliyeyim önceki arabandaki lastik Turanza ise bunda daha az lastik sesi duyacaksın:eek:key:
evet lastik turanza idi şimdi değiştimi lastik markası ?

biraz önce arkadaşımın styl 1.6 tdi dsg leonu aldım yaklaşık 10 km kullandım çok rahatsız etmesede yalıtım aynı devam ediyor bu arada bir arkadaşımda 2012 1.6 tdi comfort golf var muhabbet ederken oda bana aracını sattığından bahsetti henüz 9000 km de oda 47000 tl istiyor sizce böyle bir tercihte ne yapmak lazım sıfır leonmu yoksa henüz 6 aylık golfmü para aynı

Yalıtım olayına takıntınız varsa golf ü tercih edin bence, ikisi arasındaki en büyük fark bence yalıtım ve süspansiyon. Ama fazla km yapmayacaksanız golf 7 daha hoş duruyor.

Geri
Üst Alt