Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model seat leon fr ihtiyaçtan satılık

keşke hayırlı bir iş için satıyor olsaydın inşallah daha iyilerini allah nasip eder

ilk defa fiyat konusunda yorum yapıcam;bana göre zamanında gelen 1 lira zamansız gelen 10 liradan daha hayırlıdır
tamamiyle size katılıyorum.

Hayırlısı ama inşallah Rabbim bir kapı açar diyelimde satmadan durum hallolsa...
şimdilik ufuk karanlık gibi duruyor,kısmetten öteye geçilmiyor malesef.Yoksa arabamı çok seviyorum,sürerken çok zevk alıyorum.Çözüm yolları arıyorum o yüzden fiyatını inmiyorum aracın.

Diğer yorum yapan ve iyi niyet belirten arkadaşlarımada çok teşekkür ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
kardeşim hayırlı satışlar inşallah durumun düzelir satmazsın aracı

• Beğen
Reaksiyonlar: cool
hangı bayıde arac varmıs onu merak ettımde kulagıma gelene gore konusuyorum hıc bır bayıde eskı kasa fr kalmamıs dostum fıyatı dusme fıyatın ıyı ha acılıyetten felan da dusuceksen 41500 felan dus daha aracın 1000kmde zaten acılıyetın olmasaydı 43-44dende verme derdım

kayseride var isteyen varsa

bencede fıyat yuksek sıfır fıyatı bu zten ıhtıyacın varsa 2 3 e bakma ver

aracın satılmadıysa bir arkadaşım için bakabiliriz 05325433576

Öncelikle mecburiyetten satmanıza üzüldüm keske daha güzel bir sebepten dolayı aracınızı satıyor olsaydınız.

Aracınız satıldı mı bende leonumu sattım scirocco alacaktim ama piyasada duzgun rocco yok olanlarda sifirdan daha fazla fiyat cekiyor bu durumda fr arıyorum.. İlan güncel değil sanırım bi-xenon ve sunroof varsa fiyat konusunda sizi uzmeden anlaşabiliriz

Geri
Üst Alt