Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model MK 2 leon için multimedya önerisi

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar benim araçta orijinal takılı olan rcd 310 var.. Bunun yerine multimedya özellikli istiyorum navigasyonlu olanları yada özelliklerine göre kullananlar var mı? Bu konuyla ilgili yardımlarınızı BEKLİYORUm

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Teşekkürler kardesim araştıracağım..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Ben eski aracımda RCD 510 kullanıyordum. Sen navigasyon da demişsin o yüzden benim önereceğim model RNS 510. Tamamen araca uyan bir cihaz. Benim hoşuma giden özellikle ışıklandırmaları da araçla aynı renk olduğu için dışardan takılan bir cihaz gibi sırıtmıyor.

Sametim istediğin bu model belirlersen senin icin ankarada bakarım kardeşim...

Allah razı olsun hocam.. İstediğiö model daha yok abi Çünki hiç fikrim yok hangisi güzeldir iyidir die ama yorumlar geldikçe fikri oluşuyor. Navigasyonlu istiyorum ama bizim teyp aşağıda kalıyor navigasyon olsa yolda bakarken sıkıntı yaşar mıyım? O biraz tereddütte bırakıyor

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Ben eski aracımda RCD 510 kullanıyordum. Sen navigasyon da demişsin o yüzden benim önereceğim model RNS 510. Tamamen araca uyan bir cihaz. Benim hoşuma giden özellikle ışıklandırmaları da araçla aynı renk olduğu için dışardan takılan bir cihaz gibi sırıtmıyor.

Kardesim navigasyon bizim araçta sıkıntı yaratır mı malum teyp biraz aşağıda kalıyor. Ona bakıcaz die kaza yapmayalım:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

RCD 510 nasıldı peki memnun muydun? İkisi arasındaki tek fark navigasyon mu abi?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Allah razı olsun hocam.. İstediğiö model daha yok abi Çünki hiç fikrim yok hangisi güzeldir iyidir die ama yorumlar geldikçe fikri oluşuyor. Navigasyonlu istiyorum ama bizim teyp aşağıda kalıyor navigasyon olsa yolda bakarken sıkıntı yaşar mıyım? O biraz tereddütte bırakıyor

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Bi fikir oluşsun bana da söyle sametim...
Bence sorun olmaz navigasyon sende cok assagida degil be teyp yeri senin..

Geri
Üst Alt