Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model MK 2 leon için multimedya önerisi

Bi fikir oluşsun bana da söyle sametim...
Bence sorun olmaz navigasyon sende cok assagida degil be teyp yeri senin..
Abi fikir oluştu rsn510 cihaz orijinal olan fakat aşırı pahalı:) 4.720 tl :) artık biraz uygunlara bakacağım max 1000 tl ye kadar olabilir.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Almanya'da başta olmak üzere Seat servislerinin önerdiği ve kullandığı sağlam bi ürün İstanbul'da 3450₺ denmişti Sametim. İyileri pahalı kaçıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sametim valla hem ii olsun hem sağlam olsun ...bide ucuz olsun dersen...iste sana derim ki öyle bisey yok:) :) :)
Atalar boşuna dememiş...ucuzdur vardir bi illeti...pahaliysa vardir bi hikmeti:) :)

Almanya'da başta olmak üzere Seat servislerinin önerdiği ve kullandığı sağlam bi ürün İstanbul'da 3450₺ denmişti Sametim. İyileri pahalı kaçıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hacı golf 7 lerdeki olan rcd510 onun fiyatı 4 bin kusur çok para ya:)) artık vazgeccez hacı dandik takmaktansa üzerinde daha iyi.. Ucuz takarız radyosu Çekmez vs vs

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt