Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model Leonların Stopları LED'lendi

2012 modelin kadranı değişmiş dostlar kırmızı yanıyormuş duyduğuma göre.

Kardeş eskiler kırmızı zaten tekrar eskiyemi dönüyo diyosun

Valla ben geçenlerde birisi ile tanıştım Mehmet Kaymak İsminde Adam 2012 Model Aracım Dedi ve resmini aldım arkadaşlar buyrun aşağıda

DSC00417.JPG

Bu Akşam Mehmet Abi Bana 2012 Model Seat Leon Aracının Resimlerini Çekip Atacak Sitede Paylaşacağım.Yanlardan İçeriden ve Tam Emin Olalım Diye Ruhsatın Bile Resmini Çekecek.Akşama Atarım Şimdi İşyerindeyim Dedi. :)

Ekli dosyalar

• DSC00417.JPG
    DSC00417.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 41
2012 fr'lar böyle gelecekmiş. Fr paket diye bir paket de olacakmış leonlarda style gibi. Bu parçayı sipariş vermek istedim ama araç TR'ye giriş yapacakmış sonra parça kodu ile sipariş verebilecekmişiz. Ben Ledli stop alıyorum dectane'dan. Bu parçanın ulaşılır olması biraz daha sürer. Fiyatı da pahalı olur diye düşünüyorum. 15 gün sonra sipariş vereceğim dectane litec stop. Haydi öpüyorum stop. Kaynıma selam söyle stop. :)

seat kayadibi'nde servisin önünde gördüm aracı. aynen dediğiniz gibi FR ve arka stoplar LED'li aynen resimdeki gibi. hatta servis danışmanı abiye dedim ki abi farklı arka stopları aaaaaaa.. daha yeni gördüm dedi adam. o da şaşırdı. dedim ki bu parça gelir mi tr.ye diye? tabiki de gelir dedi. hatta aracı çalıştırdık ve baktık stopların nasıl yandığına. aracın resimlerini çekemedim maalesef yola çıkacağım için. eğer kayadibi'ne giden olursa ve araç teslim edilmediyse fotolarını çekip yayınlarsa forumda güzel olur. ama göstergelere dikkat edemedim. onlara da baksın giden arkadaş olursa.

yarın uğramaya çalıım çok merak ettim:D

Göstergeler 2012 lerde kırmızı, geçen gün Doğuş Oto Maslak'ta gördüm, hatta kontağı falan açıp baktım nasıl yandığına, sadece ibreler beyaz yerine kırmızı olmuş gerisi aynı. Led stoplarda sadece FR'da olacak ayrıca bi-xenon seçilen diğer tüm araçlarda da bi-xenonla birlikte arka stoplar ledli gelecek. FR'da bi-xenon olsada olmasa da led olacak...

bence 2011 modellerde bole cıkmalıydı gec kalınmıs braz ama cok begendım parklar ıbıza gıbı serıt stoplar led sanırım

Göstergeler 2012 lerde kırmızı, geçen gün Doğuş Oto Maslak'ta gördüm, hatta kontağı falan açıp baktım nasıl yandığına, sadece ibreler beyaz yerine kırmızı olmuş gerisi aynı. Led stoplarda sadece FR'da olacak ayrıca bi-xenon seçilen diğer tüm araçlarda da bi-xenonla birlikte arka stoplar ledli gelecek. FR'da bi-xenon olsada olmasa da led olacak...

bi xenon suz fr hayaldi gerçek oldu :D

Geri
Üst Alt