Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 model ibiza jant önerisi

altan54

Kayıtlı Üye
ardaslar abiler merhabalar aracıma jant almayı düşünüyorun 16' 17 ' arasındayım öerilerinizi heyecan ile bekliyorum bir sorun da aracıma dpor yay taktırdım ve arka lastıklerden ses gelıyor kasıse veya cukura girildiğinde bilgisi veya önerisi olan var mı
şimdiden teşekkürler....

önceki aracımda h&r de eirbach da kullanmıştım. konfor kaybı yaşanmadan ideal görselliği voglant veriyor.
lastiklerden ses geliyor derken davlumbaza mı sürtüyor yoksa farklı bir sesmi ?
jant olarak 5x100 17" son limit olarak kullanılabilinir.bütçeye ve göz zevkinize göre alternatifler değerlendirilebilinir.

ardaslar abiler merhabalar aracıma jant almayı düşünüyorun 16' 17 ' arasındayım öerilerinizi heyecan ile bekliyorum bir sorun da aracıma dpor yay taktırdım ve arka lastıklerden ses gelıyor kasıse veya cukura girildiğinde bilgisi veya önerisi olan var mı
şimdiden teşekkürler....
sizi üyelerimiz kısmından tanımak isteriz...sizden ricam profilinizi bir vesikalık resim eklersiniz memnun olurum tşkler yoksa konu kilit :)

Davlumbaza sürtme gibi bir sey değil islandgnda ses azalıyor ama kuruyken suspansıyon yaylı yatk gibi vıcık vıcıkediyor

Geri
Üst Alt