Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Model Doğan Slx Şahin S Kaçırılmayacak Arabalar

Fabrikalarda kasa değiştirildiğinde kaporta aksamını üreten kalıp bantları (devasa üretim bantları maaliyetleri çok yüksek) da boşa çıkıyormuş hurda yapmak yerine bu teknolojiyi diğer 3. dünya ülkelerine göndererek orada bilinmeyen bu otomobil ksasınınüretimine devam ediliyormuş..:eek:key:

Fabrikalarda kasa değiştirildiğinde kaporta aksamını üreten kalıp bantları (devasa üretim bantları maaliyetleri çok yüksek) da boşa çıkıyormuş hurda yapmak yerine bu teknolojiyi diğer 3. dünya ülkelerine göndererek orada bilinmeyen bu otomobil ksasınınüretimine devam ediliyormuş..:eek:key:
Selçuk hocamdan gereken açıklama gelmiş...:eek:key:

yiğidi öldür hakkını yeme bu araçlar anadolunun bozuk ve toz toprak yollarına en iyi dayanan araçlar üreten ülkede zaten bu sebepten seçti bu araçları onlara en uygun araçlarmış :)

bi sekilde pazar oluşturuyolar kendileri kullanmasada uretip satıyolar demekkii :eek:key:

Şahin model arabaları ve şatafatlı hallerini hiç begenmiyorum acıkcası. Yorumumu yanlıs anlayan kardeslerim ve abilerim cıkarsa hoş görsünler. Zevk meselesi oldugu icin ve yoruma acık bir paylasım oldugu icin yazıyorum ; eşeğe altın semerde vursan eşek yine eşektir.... Ama tabi herkesin görüşü ve zevki farklıdır...

bence en azından taksıler yerlı uretım olmalı :)

Geri
Üst Alt