Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Model Araç Yardımı..

bence yenı kasalar beklenmelı sonucta az kaldı gelmelerıne.yalnız su ulkede sıfır araba almak cıddı manada koyuyor ınsana,hakkı olmayan paralar verılıyor vergıler yuzunden.muhtemel ben s60 tercıh ederdım,yedek parca bakım konusunda borusan boru gıbı hesap cıkarıyor:)

Bugün Borusandan bir yetkili ile görüştüm (Sağolasın Yekta bu arada) 1.6 t motorlar 150 ps olarak geliyormuş,ayrıyetten 3 serisi 2.0 benzinli olan BMW motorunun 245 ps olarak geleceğini söyledi ağzım acık kaldı,ya yakıt dedim şu an ki 3 serisinden fazla olamayacak dedi,eğer gercekse sanırım bu konseptte satış rekorları kırar gibime geliyor fiyat olarakta en full 3.20 benzinlinin 55 bin euro dizelininde 60 bin euro civarlarında olacağını söyledi,yanlız cıkış tarihi olarak Kasım ayındaki Frankfurt otomobil fuarından sonra Avrupa satışı Ocak ayından itibarende Türkiye satışının başlayacağını söyledi.BU arada S60 Coupe ve Cabriolarda sadece R design donanımı ile ekim ayında satışta olacakmış..

Volvo S60 2.0 dieseli ya şimdi test edin, ya da diğerlerinden birini alırsanız, daha sonra test etmeyin derim.....

Volvo S60 2.0 dieseli ya şimdi test edin, ya da diğerlerinden birini alırsanız, daha sonra test etmeyin derim.....

Ettim abi ettim:) 2012 leri bekliyorum yukarıdaki özelliklerini saydığım 3 serisinin gelişi ocak olduğu için beklemeyeceğim,sanırım c serisi yada s 60 olacak.

ya gökham gel kır şu inadını sana 2012 model bir audi alalım bak keyfıne senın baktıgın dıger araçlara beş çeker bence :)

ya gökham gel kır şu inadını sana 2012 model bir audi alalım bak keyfıne senın baktıgın dıger araçlara beş çeker bence :)

Ya erkanım biliyorum sağolasın,telefondada söyledin ama yakında kasa değişecek bir aracı almak istemiyorum 0 olarak,diğer audilerede ben yetişemem..

Bugün Borusandan bir yetkili ile görüştüm (Sağolasın Yekta bu arada) 1.6 t motorlar 150 ps olarak geliyormuş,ayrıyetten 3 serisi 2.0 benzinli olan BMW motorunun 245 ps olarak geleceğini söyledi ağzım acık kaldı,ya yakıt dedim şu an ki 3 serisinden fazla olamayacak dedi,eğer gercekse sanırım bu konseptte satış rekorları kırar gibime geliyor fiyat olarakta en full 3.20 benzinlinin 55 bin euro dizelininde 60 bin euro civarlarında olacağını söyledi,yanlız cıkış tarihi olarak Kasım ayındaki Frankfurt otomobil fuarından sonra Avrupa satışı Ocak ayından itibarende Türkiye satışının başlayacağını söyledi.BU arada S60 Coupe ve Cabriolarda sadece R design donanımı ile ekim ayında satışta olacakmış..

benzinli parasına dizel almazssam o zaman yanıma gel telefonda bazı işler olmuyor gökhan ama
s60 çok iyi mercedes içinde demiştik 2.el vaziyeti avantajlı ince eleyip sık dokuyalım

abi her yerde zibille c serisi var.madem o kadar para vereceksin bare farklı olsun biraz...makyajlansa bile kasa aynı.ya yeni 3 kasa beklenmeli ya da s60 falan almalı bence.

benzinli parasına dizel almazssam o zaman yanıma gel telefonda bazı işler olmuyor gökhan ama
s60 çok iyi mercedes içinde demiştik 2.el vaziyeti avantajlı ince eleyip sık dokuyalım
evet yekta abi 2.el avantajlı mercedesde hatta bu akşam bir tane takasdan geldi bize beyaz yarın detayları ogrenır yazarım belkı uyar gokhana :)

Abim en iyileri her zaman senin olur inş..Yıldızdan şaşma abi bence...

Geri
Üst Alt