Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Model Araç Yardımı..

Yahu benmi kararsız adamım (ki sanmıyorum),yoksa seçenekler mi az gibi duruyor bir tuhaflık var ama,ağustostan sonra dökülür sanırım yeni model ve 2012 ler..

Bugün Borusandan bir yetkili ile görüştüm (Sağolasın Yekta bu arada) 1.6 t motorlar 150 ps olarak geliyormuş,ayrıyetten 3 serisi 2.0 benzinli olan BMW motorunun 245 ps olarak geleceğini söyledi ağzım acık kaldı,ya yakıt dedim şu an ki 3 serisinden fazla olamayacak dedi,eğer gercekse sanırım bu konseptte satış rekorları kırar gibime geliyor fiyat olarakta en full 3.20 benzinlinin 55 bin euro dizelininde 60 bin euro civarlarında olacağını söyledi,yanlız cıkış tarihi olarak Kasım ayındaki Frankfurt otomobil fuarından sonra Avrupa satışı Ocak ayından itibarende Türkiye satışının başlayacağını söyledi.BU arada S60 Coupe ve Cabriolarda sadece R design donanımı ile ekim ayında satışta olacakmış..

Bmw 1,6 t motor cıkarmakta gecıktı.mercedes yok satıyor.Su 2,0 motor cok onceden tanıtımı yapılmıştı.

Yahu benmi kararsız adamım (ki sanmıyorum),yoksa seçenekler mi az gibi duruyor bir tuhaflık var ama,ağustostan sonra dökülür sanırım yeni model ve 2012 ler..

Audı A7 ye baktın mı?Gecen gun ben yakından ınceleme fırsatım oldu cok güzel araç....

babamın arkadaşı aldı.cidden harika bir araba ancak Türkiyede 100.000 euro civarı fiyatları abi

Aybars sende bılıyorsun bg cok ucuz gecen gun Audı s-8 baktık bır tanıdıga 20 bın euro 2008 model mıllet ne paralar bınıyor bıznelere tamamen soygun uzerıne kurulu bır duzen.

Bugün Borusandan bir yetkili ile görüştüm (Sağolasın Yekta bu arada) 1.6 t motorlar 150 ps olarak geliyormuş,ayrıyetten 3 serisi 2.0 benzinli olan BMW motorunun 245 ps olarak geleceğini söyledi ağzım acık kaldı,ya yakıt dedim şu an ki 3 serisinden fazla olamayacak dedi,eğer gercekse sanırım bu konseptte satış rekorları kırar gibime geliyor fiyat olarakta en full 3.20 benzinlinin 55 bin euro dizelininde 60 bin euro civarlarında olacağını söyledi,yanlız cıkış tarihi olarak Kasım ayındaki Frankfurt otomobil fuarından sonra Avrupa satışı Ocak ayından itibarende Türkiye satışının başlayacağını söyledi.BU arada S60 Coupe ve Cabriolarda sadece R design donanımı ile ekim ayında satışta olacakmış..

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8119-BMW-nun-Yeni-2.0T-Motoru.. :)

biraz tercih dışı olabilir ama benim idealimdeki olay 45 bin civarında temiz bir 1.8 t quattro alıp bu hale getirmek. :)
wpid-Audi_A4_1.8T_quattro_2002_7643.jpg

Ekli dosyalar

• wpid-Audi_A4_1.8T_quattro_2002_7643.jpg
    wpid-Audi_A4_1.8T_quattro_2002_7643.jpg
    28.4 KB · Görüntüleme: 13
Aybars sende bılıyorsun bg cok ucuz gecen gun Audı s-8 baktık bır tanıdıga 20 bın euro 2008 model mıllet ne paralar bınıyor bıznelere tamamen soygun uzerıne kurulu bır duzen.

aynen öyle abi.babam da kendisine yeni araba aldı..önceki arabası 2005 model E270 cdi,(tv sinden tut herşeyine kadar full) 20.000 leva yani 20.000 lira civarı vermişler.o da satacağıma dursun uzun yolda kullanırım dedi

Geri
Üst Alt