Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 mk2 leon için 17" fr jantı arıyorum..

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar 2012 mk2 copa plus leonum var jantları fr jantı yapmak istiyorum o yüzden elinde olan var mı? Uzun zamandır arıyorum sahibinden de baktım güvenemedim? Lastikli de olabilir lastik ebatları 225 45 17.. Herkese keyifli günler

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Fikir verme açısından leon sahibi olan biri mercedes amg jantı takmış 17 yada 18 inç tam hatırlayamıyorum.Çok güzel yakışmıştı.şaşırmıştım...

Fikir verme açısından leon sahibi olan biri mercedes amg jantı takmış 17 yada 18 inç tam hatırlayamıyorum.Çok güzel yakışmıştı.şaşırmıştım...
Evet Eskişehir'de bende görmüştüm ama o jantlar aşırı pahalı kardeşim fikir için çok teşekkür ederim

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Arkadaşlar 2012 mk2 copa plus leonum var jantları fr jantı yapmak istiyorum o yüzden elinde olan var mı? Uzun zamandır arıyorum sahibinden de baktım güvenemedim? Lastikli de olabilir lastik ebatları 225 45 17.. Herkese keyifli günler

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
replicdan ısrarla kaçının ...orjınal çıkma bulabilirseniz candır :)

Geri
Üst Alt