2012 mk2 leon far yıkama role arızası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2012 mk2 leon far yıkama role arızası

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar merhaba aracındaki far yıkama çalışmıyordu.. Geçenlerde gizli özellikleri açtırmaya gittim eleman dedi role arızası var acaba bu role sıgorta kutusundaki Kalın olanlar mı? Kendim elektrik elektronik teknikeriyim kapakta şema proje vs yok. Cok önemli değil benim için far yıkama ama rolesinin nerede olduğunu bulursam işim kolaylamış olacak:)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar merhaba aracındaki far yıkama çalışmıyordu.. Geçenlerde gizli özellikleri açtırmaya gittim eleman dedi role arızası var acaba bu role sıgorta kutusundaki Kalın olanlar mı? Kendim elektrik elektronik teknikeriyim kapakta şema proje vs yok. Cok önemli değil benim için far yıkama ama rolesinin nerede olduğunu bulursam işim kolaylamış olacak:)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Kitapcık duruyor mu Samet orada şema olması gerekiyor telefonda vardı benim ama bulamadım silmişim sanırım

kurye ile elden teslime verildi

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kitapcık duruyor mu Samet orada şema olması gerekiyor telefonda vardı benim ama bulamadım silmişim sanırım

kurye ile elden teslime verildi
Kitapçık evde abi dürüyor akşama bakayım olmadı teşekkür ederim Mehmet abim :)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

kirlisakal

Teknik Koordinatör

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
akşama etkadan şemasına bakarız nerde olduğuna dair,hangi parça...

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Metin abim kralsın :) yarın gündüz bakacağım nasipse :)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️