Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon''daki değişiklikler

golf gtı yanına yaklaşamaz cupranın dogru karar olmuş :D

Dogus grubu artık Cupra getırmıcekmıs Golf R ve Rocco R ın satıslarını buyuk olcude engelledıgı ıcın.Cupra R da aynı motor sadece 265 lık versıyon arada 3-5 farklılıgı daha vardır kozmetıgınde flan ama fıyatı sısırceklerı ıcın bu seferde ınsanlar cupra yerıne golf R alırım dıcek dogal olarak ve amaclarına ulasmıs olcaklar.Ama yaptıkları kesınlıkle sacmalık sankı herkesın 115 mılyarı varda golf R almıyo bayıla bayıla Leon alyolarmıs gıbı davranıyorlar.Yenı Cuprayı kasa tıpı ıtıbarı ıle begenmesemde salak gıbı 115 mılyar verıp Golf R almam.Bu arabalar en nıhayetınde supersport flan degıl leon ve golf un en hızlıları kı gıdıp en hızlısını en ucuza almak her zaman daha cazıptır.Kesınlıkle 4 cekerın hazzı bambaska yada golf kalıtesı leondan daha ıyı olabılır ama sonucta arada 50 mılyar fark varsa ıyıce dusunmek lazım,golf R alana kadar gıder ıkıncı el carrera flan alırım neye bınyosun dedıklerınde Golf dıcegıme Porsche derım en azından :)

doğuş un seat a üvey evlat muamelesi yapmasından fena halde sıkılmış durumdayım, sinir bozucu bir durum .. ispanya ya şikayet edelim arkadaşlar

sıkıldım artık yok bunu kesiyo yok şunu kesiyo o zaman düş seatın üstüne daha cok satsın vw zaten her şekilde satıyo

115 mılyara golf R almak aptallık olur o paraya cabrio 320 d alırım binerım arabanın hasına...

yanlisin var 1.4 tsi fr cikicak die biliorum ben twin charger li hem turbo hem kompressor 160 hp lik

Doğuş kadar illet bir firma daha yoktur bencede şikayet ve istek olarak İspanya'ya mailler atılabilir.

xx

Daha once forumlarda seatin gelen bu tarz sijayetlerle ilgilendigini duymustum toplu mail olatina girilebilir
Bence bir aracin spor versiyonu aracin fiyatinin %50 yi gecmemeli bence cupra,gti,r,opc bunlar hep 2 kati fiyati.neden insanlar bu kadar cok para vermek durumunda birakiliyorki.piyasada zaten kac tane r gordunuz de satisi artsin diye baska araclara zam yapiliyor.

Geri
Üst Alt